قضاوت داوران کهگیلویه و بویراحمد در لیگ فوتسال کشور

یاسوج- ایرنا- رئیس دپارتمان داوران فوتبال کهگیلویه و بویراحمد گفت: دو داور و یک ناظر فوتسال هم استانی در هفته سوم لیگ دسته یکم فوتسال باشگاه های کشور قضاوت می کنند.

مهدی صفایی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: «احسان نعمتی» و «سعید دارابی» دو داور فوتسال استان در هفته ی سوم لیگ دسته یکم فوتسال کشور در شهر ذرفول قضاوت می کنند.

وی افزود: این دو داور فوتسال کهگیلویه و بویراحمدی روز پنج شنبه ۱۸مهرماه دیدار دو تیم جندی شاپور دزفول و شهرداری قزوین را قضاوت می کنند.

صفایی بیان کرد: این بازی از ساعت ۱۶ در سالن شهید محمدیان دزفول برگزار می شود و طبق ابلاغ کمیته داوران فدراسیون فوتبال احسان نعمتی بعنوان داور دوم و سعید دارابی بعنوان داور سوم این بازی را قضاوت می کنند.

وی عنوان کرد: یوسف رضایی بعنوان داور و بهشاد پنجه زاده بعنوان وقت نگهدار، دو داور کهگیلویه و بویراحمد را در این دیدار همراهی می کنند، ضمن اینکه عارف سیاحی از خوزستان ناظر داوری این بازی است.

رئیس دپارتمان داوران فوتبال کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: «آرمان حاتمی» نیز به عنوان ناظر داوری دیدار تیم های نفت امیدیه و هتل کاخ مشهد در شهر امیدیه خواهد بود.

این بازی روز پنج شنبه ۱۸مهرماه و از ساعت ۱۶ در سالن ولایت شهر امیدیه برگزار و حاتمی بعنوان ناظر داوری بر عملکرد تیم داوری این بازی نظارت می کند.

۹۸۶۸/۱۶۶۲

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha