باشگاه استقلال: ناظر بازی میلیچ را هل داد

تهران ایرنا- مدیر رسانه‌ای باشگاه استقلال با اشاره به محرومیت «هروه میلیچ» مدافع کروات این تیم گفت: ناظر بازی دیدار تیم‌های استقلال و ذوب‌آهن قبل از آغاز این دیدار و در راهروی ورزشگاو فولادشهر، این بازیکن را با دست هل داد تا سریعتر به سمت رختکن برود.

با حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال «هروه میلیچ» بازیکن تیم استقلال به دلیل هل دادن ناظر فدراسیون در جریان بازی استقلال و ذوب آهن اصفهان با جریمه ۲۰ میلیون ریالی و محرومیت یک جلسه‌ای روبه‌رو شده است.

باشگاه استقلال نسبت به حکم صادره اعتراض و مدیرعامل این تیم واکنش تندی به این محرومیت داشت.

«محمد نوری‌فر» مدیر رسانه‌ای باشگاه استقلال با انتقاد از حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: قبل از شروع مسابقه ذوب‌آهن با استقلال و پس از گرم کردن بازیکنان، ناظر بازی در راهروی ورزشگاه فولاد شهر، مدافع کروات تیم استقلال را با دست هل داد تا هر چه سریعتر به سمت رختکن برود! طبیعی بود که این رفتار با واکنش میلیچ همراه شود. چون او ناظر بازی را نمی‌شناخت و خیال می‌کرد یکی از افراد متفرقه او را هل داده است.

وی افزود: در شرایط پیش از شروع بازی که همیشه در بیشتر راهروهای استادیوم‌های لیگ برتر کلی نفرات مختلف حضور دارند، آیا ناظر بازی نباید نشانه‌ای برای تمایز خود نسبت به دیگران داشته باشد؟ چه دلیلی وجود دارد بازیکنی که هنوز بازی شروع نشده و در شرایط آرامش قرار دارد با ناظر بازی درگیر شود؟

میلیچ بازیکن منضبط و بااخلاقی است و متاسفانه رفتار ناظر بازی به طور واقعی و شفاف به کمیته انضباطی گزارش نشده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha