میلیچ محروم و استراماچونی توبیخ شدند

تهران- ایرنا- طبق اعلام کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بازیکن کروات تیم فوتبال استقلال از همراهی تیم خود به دلیل هل دادن ناظر فدراسیون محروم شد و «آندره آ استراماچونی» نیز به توبیخ کتبی محکوم شد.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را مبنی بر تخلف برخی تیم‌های لیگ برتری و هواداران آنها اعلام کرد که طبق آن باشگاه‌های استقلال، تراکتورسازی تبریز، سایپا و ذوب‌آهن با جرایمی مواجه شدند که به شرح زیر است:

باشگاه استقلال تهران به دلیل فحاشی تماشاگرانش به داور و تیم حریف و مدیرعامل تیم خود باید ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رای قابل تجدید نظر است)

«هروویه ملیچ» بازیکن تیم استقلال به دلیل هل دادن ناظر فدراسیون باید ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند و به مدت یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است. (این رای درباره جریمه نقدی قابل تجدید نظر و در خصوص محرومیت قطعی است)
استراماچونی سرمربی تیم استقلال نیز به دلیل نقض اصولی کلی رفتار، به توبیخ کتبی محکوم شد.

همچنین در دیدار تیم‌های سایپا و تراکتورسازی تبریز در هفته پنجم،  از سوی تماشاگران تیم تراکتورسازی تبریز تخلفاتی مبنی بر شکستن صندلی و پرتاب به داخل زمین بازی رخ داد. باشگاه تراکتورسازی تبریز به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

«احمد مددی»  معاون باشگاه سایپا نیز به دلیل توهین به مقام رسمی فدراسیون به پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی و سه جلسه محرومیت از همراهی تیم خود در کلیه ورزشگاه‌هایی که تیم سایپا در آن بازی دارد، محکوم شد. (این رای قابل تجدید نظر است)

دیدار تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و استقلال تهران در هفته پنجم برگزار و از سوی تماشاگران تیم ذوب‌آهن تخلفاتی مبنی بر فحاشی به تیم حریف رخ داد. این باشگاه به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رای قابل تجدید نظر است)

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha