۱۵ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۴۸
کد خبرنگار: 1565
کد خبر: 83506253
۰ نفر

برچسب‌ها

۵۷ مقاله به دبیرخانه همایش تخصصی ناجا در کرمان ارسال شد

کرمان - ایرنا - دبیر همایش تخصصی ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری مدظله العالی گفت: در مجموع با توجه به بعد زمانی ابلاغی همایش از خرداد سال جاری تاکنون ۵۷ مقاله به دبیرخانه این همایش در کرمان ارسال و ۲۵ مقاله پذیرفته شده است.

به گزارش ایرنا، سرگرد وحید عضدی روز دوشنبه در همایش تخصصی ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری مدظله العالی افزود: در مجموع ۳۹ نویسنده به دبیرخانه این همایش مقاله ارسال کرده اند که ۱۶ نفر از این تعداد در مقطع دکترا، ۱۳ نفر کارشناسی ارشد و ۱۰ نفر کارشناسی بوده اند.

وی اظهار داشت: تعداد مقالات ارائه شده به همایش تخصصی ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری مدظله العالی در بخش درون سازمانی ۱۸ مورد و در بخش برون سازمانی هفت مورد بوده که بیانگر تخصصی شدن نیروی پلیس است.

دبیر تخصصی همایش تخصصی ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری مدظله العالی تصریح کرد: هدف این همایش در انتخاب و پذیرش مقالات بیشتر بعد کیفی بوده است.

وی پلیس فعلی را دانش بنیان عنوان کرد و گفت: برخی با بُعد علمی پلیس ناآشنا هستند در حالی که پلیس اکنون در حوزه های مختلف تخصصی صاحب نظر است و امروز ناجا در سطح علمی مطلوبی قرار دارد.

سرگرد عضدی ابراز امیدواری کرد: ان شاالله پلیس ایران بزودی به عنوان پلیس برتر خاورمیانه معرفی شود، هر چند اکنون نیز جز پلیس های برتر دنیا است.

وی افزود: بر اساس روز شمار هفته ناجا با شعار پلیس، دانش بنیانی، حرفه ای گرایی و روزآمدی امروز شاهد ۲ رویداد همایش تخصصی ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری مدظله العالی و دومین نمایشگاه دستاوردهای ناجا هستیم.

دبیر همایش تخصصی ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری مدظله العالی تصریح کرد: نخستین اندیشکده نظم و امنیت کشور در استان کرمان از سال ۹۵ با پنج هیات اندیشه ورز میزبان ۵۵ نفر از اساتید دانشگاه ها است.

وی افزود: مقاله هایی با عناوین ابعاد و مولفه های اقتصادی جامعه اسلامی در منظومه فکری رهبری با تاکید بر اقتصا د مقاومتی، تبیین جایگاه ناجا در پیش بینی و مبارزه با فساد اقتصادی با تکیه بر منظومه فکری رهبری، نقش نیروی انتظامی در امنیت و توسعه شهرهای اسلامی - ایرانی با تاکید بر دیدگاه های رهبر معظم انقلاب اسلامی، رفتار حکیمانه ناجا با مردم در راستای افزایش اعتماد مردم به این قشر با تاکید بر رویکردهای اسلامی روانشناختی و جامعه شناختی و شاخص های پلیس در تحقق جامعه اسلامی بر اساس منظومه فکری رهبری در این همایش ارائه می شود.

امروز دوشنبه ۱۵ مهر پنجمین روز از هفته نیروی انتظامی با عنوان پلیس، دانش بنیانی، حرفه ای گرایی و روزآمدی نامگذاری شده است.

۳۰۲۹

برچسب‌ها

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha