۲۶ انشعاب غیرمجاز برق چاه‌های آب در پاکدشت جمع شد

تهران- ایرنا- معاون نظارت بر بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب جنوب شرق استان تهران گفت: با هدف تامین پایدار آب، ۲۶ رشته انشعاب غیرمجاز برق بر روی مسیر خطوط انتقال انرژی چاه‌های آب در شهرستان پاکدشت قطع و جمع‌آوری شد.

مهدی شمس‌آبادی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: این انشعاب ها در مناطق جمال‌آباد و سعدآباد پاکدشت جمع آوری شد.

به گفته وی کارشناسان شرکت آبفای جنوب شرق استان تهران با مشاهده نوسان، افت فشار و قطعی برق منابع تولید و چاه های آب شرب، نسبت به بررسی این مشکل اقدام کردند که مشخص شد مشکلات مذکور ناشی از وجود انشعاب های غیرمجاز برق بر روی خطوط انتقال برق چاه های آب است.
شمس آبادی افزود: این انشعاب ها در بخش کشاورزی و بر روی خطوط انتقال انرژی منابع تولید آب نصب شده بود که سبب ایجاد وقفه در تولید پایدار آب شرب می‌شد.

وی گفت: با جمع آوری این انشعاب‌ها ضمن کاهش هزینه های اضافی در بخش تامین انرژی چاه های آب، تولید پایدار آب شرب نیز امکان‌پذیر شد. 


تعویض ۱۸۲۴ کنتور خراب

شمس‌آبادی همچنین از جمع آوری یک هزار و ۸۲۴ دستگاه کنتور خراب آب مشترکان شرکت آبفای جنوب شرق استان تهران از ابتدای سال تاکنون خبر داد و اظهارداشت: این عملیات با وجود کمبود منابع مالی انجام شد تا از تلفات آب جلوگیری و محاسبه دقیق میزان آب‌بهای مشترکان به‌صورت مستمر انجام شود.
شرکت آبفای جنوب شرق استان تهران، تأمین آب مناطق شهری شهرستان‌های ورامین، قرچک، پیشوا و پاکدشت را برعهده دارد.
تهرام/۷۲۵۴/ ۱۰۰۸


 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =