ملی‌پوش فوتبال ساحلی: بعد از ناکامی در انتخابی جام جهانی، یکدل شده‌ایم

تهران- ایرنا- بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی ایران، گفت: بعد از ناکامی در انتخابی جام‌جهانی یکدل شده‌ایم و اکنون بازیکنان به دلیل اینکه مسابقات لیگ تازه به اتمام رسیده از نظر بدنی و شرایط جسمانی آماده هستند.

 امیرحسین اکبری درباره اردوی تدارکاتی تیم ساحلی ایران در عمان، اظهار داشت: پس از اتمام لیگ عازم اردوی عمان شدیم که خوشبختانه از شرایط آب و هوایی یکسانی با قطر، میزبان بازی های جهانی ورزش های ساحلی برخوردار است. دو بازی دوستانه مناسب با تیم عمان هم در برنامه ما قرار گرفت که در بازی اول موفق شدیم روز گذشته به پیروزی ۲ بر یک برسیم.

وی ادامه داد: شرایط تیم خوب است و آماده‌ایم تا در بازی دوم که فردا برگزار می شود، نکات درخواستی کادرفنی را در زمین به اجرا بگذاریم و برای مسابقات اصلی در قطر آماده شویم.

اکبری با اشاره به شکست ایران برابر عمان در مسابقات قهرمانی آسیا، تصریح کرد: در آن بازی نمایش خوبی مقابل عمان داشتیم اما متاسفانه بخت با ما یار نبود و اگر پنالتی یا دیگر موقعیت‌هایمان به گل تبدیل شده بود در همان وقت اول بازی می توانستیم نتیجه دیگری را رقم بزنیم.

ملی‌پوش فوتبال ساحلی کشورمان با اشاره به شرایط تیم برای حضور در بازی‌های جهانی ورزش های ساحلی، گفت: همه بازیکنان به دلیل اینکه مسابقات لیگ تازه به اتمام رسیده از نظر بدنی و شرایط جسمانی آماده هستند. اردوی عمان با هدف ایجاد هماهنگی و ارتقای سطح تاکتیکی تیم برگزار شده و کمک زیادی هم به بازیکنان کرده است.

وی در پایان بیان داشت: تیم منسجمی داریم و پس از نتایج نه چندان خوبی که در انتخابی جام جهانی گرفتیم، اکنون همه یکدل شدیم تا نتایج خوبی در بازی‌های جهانی ورزش‌های ساحلی در قطر کسب کنیم و اتفاقات مسابقات آسیایی را فراموش کنیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =