۱۴ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۵۰
کد خبرنگار: 1934
کد خبر: 83505115
۰ نفر

برچسب‌ها

واژگونی موتورسیکلت جان مرد رزنی را گرفت

همدان - ایرنا- رییس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه موتورسیکلت در راه روستایی دمق از توابع شهرستان رزن، سرنشین این وسیله نقلیه در دم جان باخت.

سرهنگ رضا عزیزی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: عصر روز گذشته مرد ۵۵ ساله ای در حال تردد با موتورسیکلت در جاده روستایی بود که به علت ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه، موتورسیکلت وی واژگون شد.

وی اضافه کرد: با توجه به استفاده نکردن موتورسوار از کلاه ایمنی، پس از واژگونی وسیله نقلیه و برخورد سر با سطح زمین، این مرد در دم جان خود را از دست داد.

رییس پلیس راه استان همدان با بیان اینکه بیشتر موتورسواران هنگام تردد در جاده های روستایی از کلاه ایمنی استفاده نمی کنند اظهار داشت: آمار فوتی های این حوزه در نیمه نخست امسال افزایش داشته است.

سرهنگ عزیزی افزود: بیشتر فوتی های موتورسیکلت بیش از ۴۰ سال سن دارند که در راه های روستایی و هنگام تردد در بین مزارع به علت بروز حوادث جاده ای جان باختند.

وی ادامه داد: بخش قابل توجهی از متوفیان فاقد گواهینامه بوده و وسیله نقلیه آنها دارای نقص روشنایی بوده است.

رییس پلیس راه استان همدان ادامه داد: به منظور ارتقای آگاهی روستاییان، دوره های آموزشی و توجیهی در مساجد و حسینیه های روستاها توسط کارشناسان پلیس راه برگزار شده است.

وی تاکید کرد: استفاده از کلاه ایمنی برای تردد با موتورسیکلت ضروری است چرا که بخش قابل توجهی از موتورسواران به علت استفاده نکردن از کلاه جان خود را از دست دادند.

۷۵۲۶/۲۰۹۰

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =