وابستگان نظامی کشورهای مختلف از نمایشگاه شکار کرکس‌ها بازدید کردند

تهران- ایرنا- وابستگان نظامی کشورهای مختلف از نمایشگاه شکار کرکس‌ها بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، وابستگان نظامی بیش از بیست کشور دنیا صبح امروز از نمایشگاه شکار کرکس‌ها بازدید کردند.

در این نمایشگاه پهپادهای اسکن ایگل آمریکایی، پهپاد آرکیو ۱۷۰ آمریکایی، پهپاد ام کیو ابی ساخت کشور آمریکا، و قطعات منهدم شده پهپاد هرمس ساخت رژیم صهیونیستی و پهپاد گلوبال هاوک آمریکایی ارائه شده است.

وابستگان نظامی آلمان، ایتالیا، اتریش، ژاپن، ونزوئلا، چین، برزیل، مالزی، پاکستان، ترکیه، الجزایر، سوریه و... در بازدید از این نمایشگاه حضور داشتند.

علی اصغر جعفری مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و نمایندگانی از وزارت دفاع و ستاد کل نیروهای مسلح، در این بازدید وابستگان نظامی کشورهای مذکور را همراهی کردند و به سوالات مطرح شده پاسخ دادند.

در ادامه مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در جمع بیش از ۲۰ نفر از وابستگان نظامی کشورهای مختلف ضمن خیرمقدم و خوشامدگویی اظهار داشت: در این نمایشگاه پهپادهای مهاجم که حریم هوایی ایران را نقض کرده و در تور پدافندی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی گرفتار شدند یا مورد اصابت قرار گرفتند، ارائه شده است.

وی نمایشگاه شکار کرکس‌ها را نمایش به زانو درآمدن استکبار جهانی در برابر ملت بزرگ ایران عنوان کرد و گفت: در این نمایشگاه قطعات پهپاد mq۴ آمریکایی که اخیرا در جنوب کشور مورد اصابت قرار گرفت، به همراه سامانه پدافندی بومی که آنرا منهدم کرد، ارائه شده است.

وی با بیان اینکه کشور ما با جنگ میانه‌ای ندارد و جنگ را نمی‌ستاید، تصریح کرد: موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، از اینرو به نام دفاع مقدس مزین شده، چون ملت ایران حداقل در طول ۳۰۰ سال گذشته به هیچ کشوری تجاوز نکرده و آغازگر هیچ جنگی نبوده است.
وی خاطرنشان کرد: این نمایشگاه در طول برگزاری چند روزه با استقبال خوبی از سوی مردم مواجه شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =