جهاد اسلامی: مقاومت با همبستگی رو به جلو حرکت می کند

غزه- ایرنا- "زیاد نخاله " دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با تاکید بر اینکه مقاومت در سراسر منطقه با همبستگی و تکامل پیش می رود، اظهار کرد: محور مقاومت پشتوانه بزرگی برای جنبش جهاد اسلامی و مبارزه با رژیم صهیونیستی به شمار می آید.

زیاد نخاله در مراسمی که امروز –شنبه- به مناسبت سی ودومین سالگرد تاسیس جهاد اسلامی در غزه برگزار شد، افزود: ما با همه کسانی که در مقابل رژِیم صهیونیستی ایستاده اند، در یک جبهه قرار داریم.

وی با فراخواندن تمام گروه های مقاومت فلسطین به حفظ وحدت و یکپارچگی، تصریح کرد: مقاومت مسیر منتخب مردم فلسطین برای احقاق حقوق خود است.

نخاله با بیان این که ما در برابر تمام توطئه هایی که برای نابودی آرمان مقدس فلسطین طراحی شده است، می ایستیم، گفت: گردان های قدس و همه نیروهای مقاومت فلسطینی در جبهه واحدی قرار دارند و آماده ایستادگی در مقابل هرگونه تجاوز  رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین هستند.

وی تاکید کرد: جنبش جهاد اسلامی ایمان دارد که ملت فلسطین اساس مقاومت و پشتوانه آن است.

نخاله گفت: باریکه غزه که همواره با تجاوزات رژیم صهیونیستی روبرو بوده است، اکنون در موازنه های جنگ تاثیرگذار است؛ امروز غزه ای که همیشه گفته می شد از لحاظ نظامی نمی تواند ایستادگی کند، با اراده رزمندگان و مقاومان و به برکت ایستادگی ملت فلسطین مایه سربلندی است.

وی تاکید کرد: غزه با وجود تحریم و محاصره و تحمل فقر، همچنان مقاومت می کند و دیدگاه های گذشته را درهم می شکند و همواره استوار خواهد ماند.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =