قانون یاسا برای کهکشانی‌ها؛ «زیدان» شبیه به چنگیزخان

تهران- ایرنا- «زین‌الدین زیدان» پس از سر و سامان دادن به وضعیت خط دفاعی کهکشانی‌ها و بدنبال تاخیر جنجال‌برانگیز «گرت بیل» در دیدار رئال مقابل کلاب بروژ در لیگ قهرمانان، قوانین سختگیرانه و مجازات‌های سختگیرانه‌تری را در صورت تخطی از آنان وضع کرد!

کهکشانی‌ها پس از پشت سر گذاشتن یک فصل فاجعه‌بار، بار دیگر رنگ صدر جدول لالیگا را دیدند.

بازگشت زیدان به راس کادر فنی رئال موجب ثبات از دست رفته این تیم شده و در عین حال سربازان قدیمی نیز بار دیگر لباس رزم پوشیده و در خط مقدم جبهه قرار گرفته‌اند.

با این حال، گزارش‌ها حاکی از آن است که مرد فرانسوی قوانین سختگیرانه‌ای را برای کهکشانی‌ها وضع کرده که تخطی از آنها جرایم نقدی را برای خاطیان به همراه خواهد آورد.

بر این اساس، جرایم عدم انجام وظایف محول شده از ۲۵۰ یورو تا ۳ هزار یورو متغیر بوده و حتی در صورت استفاده از تلفن همراه در برخی از موقعیت‌های تعریف شده، قابل اعمال است.

فهرست قوانین و جرایم مقرر شده در صورت تخطی از آنها از قرار زیر است:

۱ – تاخیر ۵ دقیقه ای در تمرینات = ۲۵۰ یورو

۲ – تاخیر ۱۵ دقیقه ای = ۵۰۰ یورو

۳ – غیبت غیرموجه در تمرینات = ۳۰۰۰ یورو

۴ – استفاده از تلفن همراه در مواقع غیرمجاز = ۲۵ یورو

۵ – تکرار استفاده غیرمجاز از تلفن همراه = ۵۰۰ یورو

۶ – کاهش وزن = ۲۵۰ یورو

۷ – افزایش وزن = ۱۰۰۰ یورو

رئالی‌ها فصل جدید را به نسبت ایده‌آل آغاز کرده و هم‌اکنون صدرنشین لالیگا هستند اما وضعیت آنان در لیگ قهرمانان چنگی به دل نزده و پس از گذشت ۲ بازی از مرحله گروهی با کسب تنها یک امتیاز قعرنشین جدول گروه خود محسوب می‌شوند.

در حالی که کهنه سربازهای زیدان نقش اصلی احیای کهکشانی‌ها را پس از فصل غم‌انگیز ۲۰۱۸ – ۲۰۱۹ ایفا کرده‌اند، خریدهای تازه‌وارد این تیم همچنان از درخشش در کهکشان مادرید ناکام مانده‌اند به ویژه «ادن هازارد» و «لوکا یوویچ» که با عملکردی ناامیدکننده سیل انتقادهای شدید و مداوم هواداران را به سمت خود سرازیر می‌بینند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =