بانوی المپیکی تیراندازی: حضور زنان در ورزشگاه باعث همبستگی بیشتر می‌شود

تهران- ایرنا- دومین بانوی المپیکی در رشته تیراندازی از حمایت وزارت ورزش و جوانان برای حضور زنان در ورزشگاه‌های کشور قدردانی کرد و این مهم را احترام به حقوق شهروندی دانست که موجب همبستگی بیشتر بین اقشار جامعه خواهد شد.

«آرمینا صادقیان» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا، حضور زنان در ورزشگاه آزادی را اتفاقی بزرگ برای ورزش کشور دانست و اظهار کرد: ورود به ورزشگاه‌ها حقوق تمامی مردم از جمله بانوان است و باعث رونق بیشتر مسابقات خواهد شد.

تیرانداز المپیکی ایران افزود: حضور بانوان موجب دلگرمی به ورزشکاران است و باعث همبستگی بیشتر بین اقشار جامعه خواهد شد. از این اتفاق که با تلاش وزارت ورزش میسر شد بسیار خوشحال شدم، چرا که این کار برابری را ایجاد می‌کند و در رونق بخش ورزشی اثرات بسیار مثبتی دارد.

وی همچنین تاکید کرد: حضور بانوان می‌تواند مسیر توسعه ورزش کشور را هموارتر و فضای خوبی را ایجاد کند. همچنین باعث توجه بیشتر حامیان مالی به ورزش می‌شود.

صادقیان در پایان بیان کرد: مهیا شدن شرایط برای حضور بانوان در ورزشگاه‌ها یکی از خواسته‌ها بانوان بوده است. از حمایت وزارت ورزش و جوانان به خاطر پیگیری موضوع حضور بانوان در ورزشگاه‌ها قدردانی می‌کنم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =