ورود زنان به ورزشگاه‌ها باعث رونق ورزش می‌شود

تهران- ایرنا- ملی‌پوش بسکتبال زنان ایران گفت: از شنیدن خبر ورود بانوان به ورزشگاه‌ برای تماشای دیدار تیم ملی فوتبال خیلی خوشحال شدم و امیدوارم تلاش‌های نهادهای مربوطه برای تحقق این موضوع با حرکتی نابجا از بین نرودغ بی‌شک این اتفاق باعث رونق ورزش می‌شود.

 شادی عبدالوند در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شک ندارم ورود زنان به ورزشگاه‌ها باعث تعدیل در بسیاری از رفتارهای تماشاگران از جمله فحاشی در استادیوم‌ها خواهد شد.

ملی‌پوش بسکتبال زنان ایران در ادامه افزود: وقتی خبر صدور مجوز ورود زنان به استادیوم‌های فوتبال را شنیدم بسیار خوشحال شدم چرا که اکثریت مردم ما دارای فرهنگ غنی هستند و به طور حتم تنها هدف آنها تماشای ورزش از نزدیک است که یک حق طبیعی به شمار می‌رود.

وی افزود: امیدوارم تماشاگران با رفتار حرفه‌ای خود در استادیوم‌ها کمک کنند تا این همه تلاش وزارت ورزش و جوانان و سازمان‌های مختلف با یک حرکت نابجا از بین نرفته و دست افراد خاص و سودجو بهانه ندهند.

ملی‌پوش بسکتبال ایران همچنین گفت: همه می‌دانیم برای فراهم آوردن زیرساخت‌ها و اخذ مجوزهای لازم جهت ورود زنان به ورزشگاه‌ها دستگاه ورزش کشور چقدر تلاش کرد و نباید این همه تلاش یک روزه از بین برود.

عبدالوند در پایان تاکید کرد: امیدوارم در سایر رشته‌ها هم بانوان بتوانند مسابقات مردان را از نزدیک ببینند و هم آقایان بتوانند مسابقات مختلف زنان را که با حجاب کامل برگزار می‌شود از نزدیک تماشا کنند. خانواده‌های ما بسیار مشتاق هستند بازی فرزندانشان را از نزدیک ببینند و یادمان نرود این موضوع به جذب بیشتر حامیان مالی و رونق ورزش بسیار کمک می‌کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =