مسابقات جودو انتخابی تیم ملی در زنجان آغاز شد

زنجان - ایرنا - نایب رئیس بانوان هیات جودو استان زنجان از آغاز رقابت‌های قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی دختران نوجوان در این استان خبر داد.

مریم بابایی، روز شنبه با اعلام این خبر به خبرنگار ایرنا، گفت: این پیکارها تحت عنوان شهدای دفاع مقدس و با حضور قریب ۱۹۰ ورزشکار در سالن ۶ هزار نفری امام خمینی(ره) مجموعه ورزشی انقلاب زنجان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه تلاش می‌شود این مسابقات تا پایان امروز به پایان برسد، افزود: ورزشکاران منتخب شرکت کننده در این مسابقات در اوزان ۴۰،  ۴۴،  ۴۸،  ۵۲، ۵۷، ۶۳-، ۷۰- و ۷۰+ کیلوگرم به مصاف هم می‌روند.

بابایی اظهار داشت: قریب ۳۵ داور مسابقات جودو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی دختران نوجوان را قضاوت می کنند و زنجان نیز با ۱۸ ورزشکار در قالب ۲ تیم الف و ب در این پیکارها حضور دارد.

رئیس هیات جودو استان زنجان نیز گفت: مسابقات جودو پسران نوجوان نیز با حضور بیش از ۲۵۰ جودوکار منتخب و برتر از سراسر کشور به میزبانی این استان برگزار خواهد شد.

مجتبی بیگلی افزود: این رقابت ها طی روزهای ۱۵ و ۱۶ در سالن ۶ هزار نفری امام خمینی (ره) واقع در مجموعه ورزشی انقلاب زنجان و در اوزان مختلف برگزار می شود و نفرات برتر به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد.

۶۰۸۴/ ۶۰۸۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =