۱۳ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۳۰
کد خبرنگار: 1435
کد خبر: 83503809
۰ نفر

برچسب‌ها

شاخص های امنیتی در دشتی ارتقا یافته است

بوشهر- ایرنا- فرماندار دشتی استان بوشهر گفت: با تلاش نیروهای نظامی و انتظامی و همکاری بسیار خوب مردم شاخص های امنیتی در این شهرستان ارتقا یافته است.

عبدالله نادری روز شنبه در مراسم هفته نیروی انتظامی این شهرستان افزود: نیروی انتظامی دشتی در زمینه کشف سرقت‌ها، مبارزه با مواد مخدر، امنیت  اجتماعی و  کشف جرائم خشن  و قاچاق از شهرستان های موفق و پیشتاز استان بوشهر است.

وی اضافه کرد: شهرستان دشتی در زمینه تصادفات منجر به فوت و خسارت در نیمه نخست امسال نسبت به سال گذشته وضعیت خوبی نداشته است و امسال با توجه به افزایش آمارها نیازمند فرهنگ سازی و جلب مشارکت بهتر مردم و دستگاه‌های فرهنگی و اجرایی برای کاهش تصادف هستیم.

فرماندهی انتظامی دشتی گفت: با تلاش شبانه ‌روزی ماموران انتظامی در زمان حاضر امنیت مطلوب و بسیار خوبی در زمینه‌های اجتماعی و اخلاقی در این شهرستان برقرار است.

سرهنگ جهانبخش صیادی افزود: در نیمه نخست امسال ۹۶ درصد سرقت ها در دشتی کشف شده است که نسبت به سال گذشته ۲۶ درصد افزایش داشته است.

 وی اضافه کرد: در نیمه نخست امسال ۸۰ درصد سرقت‌های مسلحانه و جرائم خشن در این شهرستان کشف شده است.

صیادی ادامه داد: در زمیه مبارزه با مواد مخدر نیز موفقیت های خوبی داشته‌ایم و امسال بیشتر توزیع‌کنندگان و فروشندگان موادمخدر دستگیر و شهرستان از نظر وجود معتادان متجاهر کاملا پاکسازی شده است.

در این مراسم از ماموران نمونه و برتر فرماندهی انتظامی و کلانتری های شهرستان دشتی تجلیل شد.

شهرستان دشتی با ۸۶ هزار نفر جمعیت در ۸۰ کیلومتری جنوب بوشهر واقع است.

۷۲۰۶/۶۰۴۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =