۱۳ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۴۱
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 83503740
۰ نفر

برچسب‌ها

«کورتوآ»؛ از ورم معده تا سندورم اضطراب

تهران- ایرنا- باشگاه رئال مادرید با صدور بیانیه‌ای گزارش‌های منتشر شده در خصوص ابتلای «تیبو کورتوآ» به اختلال «اضطراب» را رد کرد.

زین الدین زیدان در حالی که تیمش در نیمه نخست دیدار مقابل کلاب بروژ در لیگ قهرمانان با ۲ گل عقب بود، گلر بلژیکی را در استراحت بین ۲ نیمه تعویض و «آلفونسو آرئلوآ» را جانشین وی کرد.

با وجود اینکه پس از بازی گزارش هایی مبنی بر ابتلای کورتوآ به اختلال اضطراب منتشر شد اما باشگاه رئال با انتشار بیانیه ای رسمی این ادعا را رد کرد.

در بیانیه باشگاه آمده است: در رابطه با گزارش های مختلف در رابطه با شرایط تیبو کورتوآ، رئال مادرید قصد دارد تا موضوع را روشن کند؛ کوتورآ در هیچ برهه ای مبتلا به اختلال اضطراب نبوده و بنابراین گزارش ها به طور کامل کذب است؛ در واقع مشکل کورتوآ ورم معده و از دست رفتن میزان زیادی از آب بدنش بوده و در نتیجه توانایی ادامه حضور در زمین در دیدار مقابل کلاب بروژ را نداشته است؛ بدن وی هم اکنون به درمان پاسخ مثبت نشان داده است.

سندروم اختلال اضطراب فراگیر که به اختصار “GAD” نامیده می‌شود (برگرفته شده از حروف اول نام انگلیسی این بیماری generalized anxiety disorder)، باعث می‌شود تا فرد مبتلا به طور دائمی احساس کند که فاجعه یا اتفاقی وحشتناک در شرف وقوع برای وی است.

کورتوآ در دیدار امروز (شنبه) مقابل گرانادا رده دومی به میدان نخواهد رفت و روی نیمکت نیز حضور نخواهد داشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =