معین‌های تخصصی به عرصه توسعه کرمان وارد می‌شوند

کرمان - ایرنا- استاندار کرمان گفت: معین های تخصصی جدید بر اساس برنامه‌ریزی های انجام شده به عرصه توسعه این استان وارد خواهند شد.

به گزارش ایرنا، محمدجواد فدائی روز شنبه در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان افزود: نبود توازن بین فعالیت های معین های اقتصادی در استان کرمان مشاهده می شود.

وی ادامه داد: استانداری کرمان در صدد ایجاد توازن بین مناطق استانی با تعیین معین های اقتصادی بوده ایم که به نظر می رسد در برخی موارد این اتفاق رخ نداده و با تعیین معین های جدید تخصصی درصدد حل این موضوع هستیم.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه لازم است زمینه های سرمایه گذاری در این استان به نحوی مشخص و کارها به شکلی دنبال شود که سرمایه گذار فقط برای صرف هزینه و اجرای پروژه وارد استان شود، تاکید کرد: این اقدام در افزایش و تسریع سرمایه گذاری موثر خواهد بود.

وی عنوان کرد: در راستای بهبود و افزایش فعالیت دفاتر تسهیلگری مقرر شد پروژه های پیشنهادی در چهار گروه پروژه های استانی دستگاه های اجرایی، پروژه های با اعتبارات ملی، پروژه های خیران و پروژه های بخش خصوصی تفکیک شده و در نشست آینده ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان مطرح شود.

برنامه تحول ساختار نظام اداری نیز در این نشست تشریح و درباره ۶ پروژه پیشنهادی این برنامه توضیح داده شدکه تا پایان سال به اتمام خواهد رسید و اعلام شد که تا پایان سال جاری ۲۰۰ فرایند اصلاح می شود.

۳۰۲۹/۷۴۴۰

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =