۱۳ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۱۷
کد خبرنگار: 908
کد خبر: 83503435
۰ نفر

برچسب‌ها

جشنواره شعر دانشجویی به دانشگاه زنجان رسید

تهران- ایرنا- نخستین جشنواره ملی شعر دانشجویی دومین رویداد گردهمایی خود را در دانشگاه زنجان برگزار می‌کند.

پنل تخصصی این برنامه با موضوع «آسیب‌شناسی شعر آیینی» با حضور رضا اسماعیلی (شاعر و پژوهشگر) و قربان ولیئی (شاعر و عضو هیات علمی دانشگاه) برگزار خواهد شد. در این محفل شعر و شاعری که به میزبانی جهاد دانشگاهی واحد زنجان برگزار خواهد شد، غلامرضا طریقی و مصدق آقاجانلو نیز شعرخوانی خواهند داشت. شعرخوانی جمعی از دانشجویان و استادان دانشگاه زنجان، از دیگر بخش‌های این برنامه است که در قالب رویدادهای ۱۵گانه‌ نخستین جشنواره ملی شعر دانشجویی برگزار خواهد شد.

در دومین رویداد جمعی این جشنواره که از ساعت ۱۳ فردا (یکشنبه/ چهارده مهر) در سالن سهروردی دانشگاه زنجان برگزار می‌شود، همچنین حاج ولی‌الله کلامی، شعرهایی آیینی را به زبان ترکی برای حاضران خواهد خواند.

رویدادهای این جشنواره به‌صورت آنلاین (پخش زنده) و آفلاین، در سایت جشنواره به این نشانی قابل دسترسی و استفاده هستند: http://eventta.ir/ShereDaneshjoei

نخستین رویداد جشنواره ملی شعر دانشجویی، هفته گذشته در دانشگاه شهید بهشتی تهران، با برگزاری پنل تخصصی با حضور اسماعیل امینی شاعر معاصر و سیدمهدی طباطبایی استاد دانشگاه و منتقد ادبی، سخنرانی علی دهباشی به نمایندگی از استاد شفیعی کدکنی و اهدای نخستین تندیس «رودکی» به استاد محمدرضا شفیعی کدکنی، شعرخوانی جمعی از دانشجویان و استادان این دانشگاه و نیز اجرای موسیقی حسام‌الدین سراج برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =