شاهین بوشهر مغلوب تجربه و تیزهوشی بازیکنان فولاد شد

بوشهر_ایرنا_ سرمربی شاهین شهرداری بوشهر گفت: این تیم مغلوب تیزهوشی و تجربه بازیکنان با کیفیت فولاد خوزستان شد.

عبدالله ویسی جمعه شب پس از شکست یک بر صفر تیمش برابر فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران افزود: آنالیز خوبی از تیم فولاد داشتیم و می‌دانستیم بیشتر حمله‌های آنها از جناح راست است ولی با این حال در یکی از حمله‌های حریف غافلگیر شدیم.

وی بیان کرد: بعد از دریافت گل شرایط روحی و روانی اجازه خودنمایی به تیم شاهین نداد.

سرمربی شاهین بوشهر اضافه کرد: در بازی آن چیزی که از بازیکنان می‌خواستیم عملی نشد ولی در مجموع از بازی‌های قبلی بهتر بودیم و امیدواریم شاهد بهبود وضعیت باشیم.

ویسی ادامه داد: باید خیلی بیشتر از این‌ها کار کنیم و با این بضاعت شرایط را درست کنیم که برای تحقق این مهم به یکی دو بازیکن باکیفیت نیاز داریم.

وی تاکید کرد: مشکل تیم ما علاوه بر مسائل تاکتیکی و فنی این است که به یک برد برای بهبود شرایط روحی و روانی نیاز داریم.

ویسی ادامه داد: ما هنوز به سه امتیاز و یک روان‌شناس نیاز داریم تا تیم از نظر روحی و روانی بهبود یابد.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر افزود: پیش از آغاز فصل در یارگیری خوب نتوانستیم عمل کنیم و در برخی نقاط زمین با کمبود بازیکن روبرو هستیم.

ویسی ادامه داد: در این زمینه شورای شهر و شهرداری بوشهر مشکلی ندارند و به یک برد نیاز داریم تا شرایط بهبود یابد.

وی گفت: در ابتدای فصل نتوانستیم بازیکنان مورد نظر را جذب کنیم لیست هم دادیم ولی بازیکنان حاضر به بازی در بوشهر نبودند که عمده دلیل آنها نیز شرایط مالی تیم و گرمای بوشهر بود.

ویسی تاکید کرد: با این وجود  تیم ما ۱۰۰درصد در لیگ می‌ماند و باید تلاش بیشتری کنیم تا به برد برسیم.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در پاسخ به خبرنگار ایرنا در مورد اشکهایش در پایان بازی پاسخ داد: ما انسان هستیم و وقتی تماشاگران در باخت هم ما را تشویق می‌کنند بر ما تاثیر می‌گذارند که امیدوارم زنده باشم و خوشحالی آنها را نیز ببینم.

ویسی ادامه داد: یکی از افتخارات بزرگم این است که در تیمی مربی هستم که مردمی بزرگ و قدرشناس دارند و امیدواریم اینجا بمانم و بتوانم آنها را خوشحال کنم.

وی با تقدیر از حمایت‌های هواداران تیم فوتبال شاهین بوشهر اظهار داشت: درود می‌فرستم به شرافت فوتبال دوستان استان بوشهر زیرا امروز از حمایت هواداران و فوتبال‌دوستان بوشهری لذت بردم.

۷۲۱۲/۶۰۴۳
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =