بازیکنان تیم فوتسال صنعت فجر بیشتر از فرصت گلزنی استفاده کنند

شیراز-ایرنا - سرمربی تیم فوتسال صنعت فجر شیراز گفت :بازیکنانم در نیمه نخست دیدار مقابل تیم دریژنو شهرکرد تمرکز لازم نداشتندو این تیم را دست‌کم گرفتند ، اما به بازی برگشتند هر چند معتقدم بازیکنان باید بیشتر فرصت‌های گل زنی را قدر بدانند و از آن استفاده کنند.

محبوبه رضوی جمعه پس از پیروزی تیمش در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در نیمه نخست آنچه که به بازیکنانم گفته بودم در زمین پیاده نکردند از این رو سه گل زدیم و ۲گل خوردیم و حریف فرصت‌های دیگری هم برای گلزنی بدست آوردند.

وی اضافه کرد: در نیمه دوم با صحبتی که با بازیکنانم داشتم، آنها به بازی برگشتند و توانستند چهار بار دیگر دروازه این تیم را باز کنند و می توانستیم بیشتر هم گل بزنیم .از آنجا که نیاز به گل‌های زده زیادی داریم از این رو بازیکنان ما باید بیشتر قدر این بازی‌ها را بدانند.

سرمربی تیم صنعت فجر افزود : این بازی تمام شده و باید با تمرینات خوب، خود را برای بازی هفته آینده که نوزدهم مهرماه با ملی حفاری اهواز داریم، آماده کنیم.

تیم صنعت فجر شیراز در هفته هشتم مسابقات فوتسال برتر بانوان کشور در سالن شهید ابوالفتحی شیراز با نتیجه هفت بر ۲ تیم دریژ نو شهرکرد را مغلوب کرد.در مسابقات فوتسال برتر بانوان کشور ۱۳ تیم شرکت دارند و به صورت دوره‌ای با هم بازی خواهند کرد.

۹۶۰۰ /۶۱۱۳

اخبار مرتبط