تیم فوتسال صنعت فجر شیراز دروازه دریژنو شهرکرد را گلباران کرد

شیراز- ایرنا - تیم صنعت فجر شیراز در مسابقات فوتسال برتر بانوان کشور دروازه تیم دریژنو شهرکرد را گلباران و به رده هفتم جدول صعود کرد.

این بازی   از هفته هشتم این رقابت‌ها روز جمعه در سالن شهید ابوالفتحی شیراز برگزار شد و  تیم میزبان با نتیجه هفت بر ۲ حریف خود را مغلوب کرد. نیمه نخست این دیدار تیم میزبان با دستکم گرفتن حریفش که در قعر جدول به سر می برد، با نتیجه سه بر ۲ به سود خود پایان داد.

اما در نیمه دوم شاگردان محبوبه رضوی سرمربی تیم صنعت فجر به خود آمدند و توانستند چهار بار دیگر دروازه تیم دریژنو را باز کنند و در نهایت هفت بر ۲ این دیدار را به سود خود تمام کردند. برای تیم فجر مرجان ایزدی و زهرا احمدی زاده هر کدام ۲ بار گلزنی کردند و مرجان اسدی، مهناز علیزاده و مریم چرخاوی هم دیگر گلهای تیم میزبان را به ثمر رساندند.

شکست سنگین تیم پارس آرا شیراز

همچنین در این هفته تیم پارس آرا دیگر نماینده شیراز در لیگ برتر در ادامه ناکامی های خود این بار در سالن نصیری شیراز میزبان تیم دختران کویر کرمان بود که این بازی در نهایت با نتیجه هفت بر یک به سود تیم میهمان پایان یافت تا نجمه برزگر سرمربی تیم پارس آرا  فکر اساسی برای تیمش در هفته های آینده بکند.

 با پایان یافتن هفته هشتم این بازیها تیم سایپا تهران با ۱۹ امتیاز در صدر جدول قرار گرفت و تیم های مس رفسنجان و هیات خراسان رضوی هم به ترتیب با ۱۸ و ۱۶ امتیاز دوم و سوم هستند. تیم صنعت فجر شیراز با ۱۲ امتیاز در رده هفتم ایستاد و تیم پارس آرا هم با ۹ امتیاز دهم است، تیم دریژنو شهرکرد هم بدون امتیاز در قعر جدول به سر می برد.

در رقابت های فوتسال برتر بانوان کشور ۱۳ تیم شرکت دارند و به صورت دورهای با هم بازی خواهند کرد.

۹۶۰۰ /۶۱۱۳

اخبار مرتبط