کولاکوویچ: این پیروزی برای روحیه تیم مهم بود

تهران - ایرنا - سرمربی تیم ملی والیبال گفت: کسب نخستین پیروزی برابر کانادا در ادامه جام جهانی برای روحیه و آینده تیم ملی از اهمیت بالایی برخوردار بود.

«ایگور کولاکوویچ» امروز (جمعه) پس از پیروزی سه بر یک تیمش مقابل کانادا افزود: بعد از ۲ شکستی که مقابل روسیه و مصر داشتیم، دیدار برابر کانادا خیلی برای ما مهم بود. کسب این پیروزی برای روحیه و آینده‌ی تیم از اهمیت بالایی برخوردار بود.

وی افزود: در این دیدار برخی بازیکنان را روی نیمکت گذاشتیم و از بازیکنان جوان استفاده کردیم و آن‌ها هم خیلی خوب بازی کردند. بعد از ست اول، تیم انرژی خیلی خوبی داشت و همکاری خوبی میان بازیکنان دیدم. بعد از ۲ شکست، شرایط سختی برای تیم ما بود و در ست اول هم کم‌رمق ظاهر شدیم اما از ست دوم سرویس‌های بهتری زدیم و در دفاع و حمله خوب کار کردیم.

کولاکوویچ ادامه داد: در ست دوم متاسفانه «فرهاد قائمی» مصدوم شد و دکتر تیم باید شرایط او را بررسی کند. امیدوارم مصدومیت او جدی نباشد. با مصدومیت قائمی، عبادی پور به جای او وارد زمین شد. اگرچه من نمی‌خواستم عبادی‌پور امروز بازی کند و قصد داشتم به او استراحت بدهم اما خودش پس از ورود به زمین، اصرار به بازی کردن داشت. او در این بازی حضور تاثیرگذاری تا پایان کار داشت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha