صعود ایران به فینال تور والیبال ساحلی بندرترکمن قطعی شد

گرگان - ایرنا - با پایان رقابت های مرحله یک چهارم نهایی تور جهانی تک ستاره والیبال ساحلی بندرترکمن و مشخص شدن چهره تیم های راه یافته به مرحله نیمه نهایی، صعود یک تیم از ایران در فینال قطعی است.

به دلیل جدال دو تیم از ایران با یکدیگر در مرحله نیمه نهایی، قطعا یکی از فینالیست های این مسابقات، یک تیم از ایران است.

در رقابت های مرحله یک چهارم نهایی که امروز پنجشنبه در مجموعه ورزشی ساحلی امام رضا (ع ) بندرترکمن در غرب گلستان برگزار شد، تیم ایران متشکل از وکیلی و سالمی در دو ست پیاپی دیگر تیم ایران متشکل از رئوفی و میرزاعلی را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.

در ادامه تیم ایران با ترکیب آقاجانی و فیروزفر  دو بر صفر بر تیم کیتی و دونوینیت از تایلند غلبه کرد و به جمع چهار تیم برتر راه یافت.

 در سومین بازی این مرحله تیم نیکوفر و درگاهی از ایران با نتیجه دو بر یک مقابل تیم نوتانون و سدتاوات از تایلند مغلوب شد و از رسیدن به مرحله نیمه نهایی بازماند.

تیم تسوچیا و موراکامی از ژاپن هم در دو ست بر تیم سلاق و قلیپوری از ایران غلبه کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها صبح فردا جمعه  برگزار می‌شود که از ساعت ۱۰ تیم آرش وکیلی و بهمن سالمی از ایران رو در روی دیگر تیم ایرانی با ترکیب آقاجانی و فیروزفر قرار می‌گیرد.

از ساعت ۱۱ هم تیم نوتانون و سدتاوات از تایلند با تیم تسوچیا و موراکامی از ژاپن دیدار می‌کند.

دیدارهای رده بندی و فینال به ترتیب ساعت‌های ۱۴ و ۱۵ برگزار خواهد شد.

به گزارش ایرنا دومین تور جهانی والیبال ساحلی تک ستاره بندرترکمن با حضور ۹ تیم از ایران، سه تیم از ژاپن، دو تیم از تایلند، دو تیم از لهستان و یک تیم از سوئد در حال برگزاری است.

سال گذشته و در دوره نخست این رقابت‌ها تیم ایران الف با ترکیب بهمن سالمی و آرش وکیلی با پیروزی مقابل تیم ایران ب با ترکیب رحمان رئوفی و عبدالحامد میرزاعلی به مقام قهرمانی دست یافته بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =