برگزاری اجلاس وزرای بهداشت کشورهای منطقه مدیترانه شرقی در ایران ارزشمند است

تهران - ایرنا - مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: برگزاری شصت و ششمین اجلاس وزرای بهداشت کشورهای منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت کار بسیار عظیمی است که توسط وزارت بهداشت در ایران برگزار می شود و قابل تقدیر است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت بهداشت (وبدا)، محمدحسین حیدری در بازدید از دبیرخانه شصت و ششمین اجلاس وزرای بهداشت کشورهای منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی، با ارزشمند دانستن این اجلاس در حوزه سلامت کشور گفت: با هماهنگی و همکاری که در بخش های مختلف وزارت بهداشت وجود دارد، مطمئن هستم که این اجلاس در بهترین شکل ممکن برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به تاکید وزیر بهداشت مبنی بر این که در برگزاری امور از ظرفیت های دیگر دستگاه ها نیز استقاده شود، افزود: حضور و همکاری وزارتخانه های ورزش و جوانان، آموزش و پرورش، گردشگری و نیز شهرداری در برنامه های این اجلاس بسیار ارزشمند است.

گفتنی است در این دیدار اسدی لاری مدیرکل همکاری های بین الملل وزارت بهداشت و دبیر شصت و ششمین اجلاس وزرای بهداشت مدیترانه شرقی گزارشی از فعالیت ها و برنامه های این اجلاس ارائه کرد.

اجلاس وزرای بهداشت کشورهای منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت، همه ساله در ماه اکتبر در یکی از کشورهای منطقه عضو منطقه مدیترانه شرقی یا دفتر مرکزی منطقه‌ای در قاهره تشکیل شده، اما امسال این اجلاس از ۲۲ تا ۲۵ مهرماه سال جاری ( ۱۴ تا ۱۷ اکتبر ۲۰۱۹) در تهران برگزار می‌شود و می‌توان از آن به عنوان بزرگ‌ترین و مهم‌ترین گردهمایی بهداشتی در منطقه مدیترانه شرقی نام برد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =