۱۲ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۴۷
کد خبرنگار: 940
کد خبر: 83502071
۰ نفر

برچسب‌ها

مصرف نفت گاز یورو در خراسان رضوی دو برابر شد

مشهد-ایرنا- مصرف نفت گاز(گازوئیل) یورو چهار در نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال در منطقه خراسان رضوی ۱۰۹ درصد افزایش یافت.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده ای نفتی منطقه خراسان رضوی روز جمعه با بیان این خبر به خبرنگار ایرنا گفت: در ۶ ماه نخست امسال بدون در نظر گرفتن مصرف نیروگاه‌ها، ۴۲۹ میلیون و ۸۹۱ هزار لیتر نفت گاز یورو چهار در این منطقه به مصرف رسید.

علی اصغر اصغری با بیان اینکه بیشترین میزان افزایش مصرف در مرداد ماه امسال و به میزان ۹۰ میلیون و ۳۷۵ هزار لیتر بوده است که این میزان نسبت به مرداد ماه پارسال ۳۵۲ درصد افزایش دارد افزود: کمترین میزان افزایش هم در فروردین ماه و به میزان ۳۹ میلیون و ۸۱۳ هزار لیتر بوده که نسبت به مدت مشابه پارسال ۱۸ درصد افزایش یافته است.

وی ادامه داد: علت افزایش مصرف این فرآورده، افزایش مناطق توزیع نفت گاز یورو چهار است به طوری که پارسال تنها در شهر مشهد از این سوخت استفاده می شد اما امسال در بیشتر شهرستان‌های این منطقه به صورت حداکثری و در شهرهای نیشابور و قوچان به صورت ۱۰۰ درصد این فراورده توزیع می شود.

شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی شهرستان‌های مشهد، چناران، کلات، بینالود، فیروزه، نیشابور، فریمان، قوچان، تربت جام، تایباد، درگز و سرخس را زیر پوشش خود دارد.

۱۳۴ جایگاه سوخت سی. ان. جی، ۵۳ جایگاه تخصصی بنزین و ۷۳ جایگاه نفت گاز و بنزین در منطقه خراسان رضوی خدمات دهی می‌کنند.

۷۵۰۷/۱۹۲۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =