دفتر هیات تنیس در مرکز استان سمنان مستقر می‌ماند

سمنان‌- ایرنا- رئیس هیات تنیس استان سمنان گفت: تمام سیاست‌های این هیات ورزشی هم‌سو با اداره کل ورزش و جوانان است و دفتر هیات در مرکز استان مستقر می‌ماند.

بهاره ذبیح‌اللهی عصر پنجشنبه در گفت‌وگو با ایرنا افزود: نظر مدیرکل ورزش و جوانان مبنی بر استقرار دفاتر هیات های ورزشی از جمله هیات تنیس در سمنان هیچ‌گونه منافاتی برای فعالیت هایم به عنوان رئیس هیات تنیس استان ندارد.

وی بیان کرد: خارج نشدن دفتر هیات تنیس از مرکز استان سمنان، یک اقدام منطقی است.

رئیس هیات تنیس استان سمنان با اشاره به برخی از مشکلات سخت افزاری در این رشته ورزشی، ادامه داد: کمبود مربیان و نبود زمین های اختصاصی تنیس از مشکلات اساسی این رشته ورزشی در استان است.

وی به ضرورت توسعه تنیس در بخش بانوان تاکید و خاطرنشان کرد: یکی از برنامه‌ریزی‌های هیات  اختصاص زمین‌های تنیس به بانوان در شهرستان ها خواهد بود.

رئیس هیات تنیس استان سمنان با بیان اینکه در شهرستان سمنان تنها یک زمین اختصاصی برای بانوان وجود دارد، یادآور شد: ساعت های آموزشی این رشته ورزشی به بانوان افزایش می‌یابد و برای پیشرفت و ارتقای جایگاه تنیس این قشر استان از مربیان با سطح فنی بالاتری برون استانی استفاده می‌شود.

ذبیح اللهی، در مجمع انتخاباتی هیات تنیس استان سمنان با انصراف دیگر کاندیدای مجمع و با کسب ۱۱ رای از ۱۵ رای  به عنوان رئیس این هیات ورزشی انتخاب شد.

۹۸۹۱/۶۱۰۳

اخبار مرتبط