هیات‌های ورزشی سمنان به جای باشگاه‌داری تیم‌داری کنند

سمنان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: هیات‌های ورزشی استان به جای باشگاه و سالن‌داری باید به رسالت اصلی خود یعنی تیم‌داری بازگردند.

مجتبی جانعلی روز پنجشنبه در مجمع انتخاباتی هیات تنیس استان سمنان در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان افزود: این اداره کل اعتقادی به باشگاه داری برای هیات های ورزشی استان سمنان ندارد، بلکه هیات ها باید با تیم داری در رده های سنی مختلف، قهرمان سازی کند.

وی بیان کرد: برای رده های انتخابی تیم ملی، هیات های ورزشی استان سمنان نیاز به تیم دارند و اداره کل ورزش و جوانان نیز از هیات ها حمایت می کند.

جانعلی با تاکید بر استقرار دفتر هیات های ورزشی در مرکز استان سمنان، تصریح کرد: در آینده نزدیک، حضور روسای هیات های ورزشی در دفتر واقع شده در مرکز استان به منظور ارتباط موثر و مفید با اداره کل رصد می شود، چرا که دوربودن هیات های از اداره کل ورزش و جوانان سبب کاهش تاثیرگذاری مطلوب در روند فعالیت هیات می شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان ادامه داد: به منظور کسب موفقیت در المپیاد استعدادهای ورزشی برتر کشور، از هیات های ورزشی شهرستانی و استانی حمایت مالی شد اما استان سمنان جایگاه نامطلوب سی و یکم را کسب کرد.

وی خاطرنشان کرد: این مساله به علت صرف وقت هیات های ورزشی استان سمنان در سالن داری به جای قهرمان سازی و استعدادیابی بود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان یادآور شد: هیات های ورزشی استان در زمینه رفع کمبودها و تامین نیازهای فنی همچون مربیان از فدراسیون های مربوطه کمک بگیرند و مسایل را به این اداره کل انتقال دهند.

بهاره ذبیح اللهی، با انصراف دیگر کاندیدای مجمع انتخاباتی هیات تنیس استان سمنان، با کسب ۱۱ رای از ۱۵ رای به عنوان رئیس این هیات ورزشی انتخاب شد.

مجمع انتخاباتی هیات تنیس استان سمنان امروز با حضور کامیار کیمیایی دبیر فدراسیون تنیس و جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان برگزار شد ، بهاره ذبیح اللهی و نورالله نیکفر ۲ نامزد ریاست هیات بودند که نیکفر پیش از برگزاری این انتخابات انصراف خود به صورت کتبی در این مجمع اعلام کرد.

۹۸۹۱/۶۱۰۳

اخبار مرتبط