تنیس سمنان با همگرایی جمعی توسعه می‌یابد

سمنان- ایرنا- دبیر فدراسیون تنیس گفت: ارتقای جایگاه تنیس سمنان در سال‌های آینده نیازمند وحدت رویه و همکاری دست‌اندرکاران این رشته ورزشی در استان است.

کامیار کیمیایی روز پنجشنبه در مجمع انتخاباتی هیات تنیس استان سمنان در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان، افزود: قهرمان پروری تنیس در سمنان تنها در سایه هم افزایی و انسجام متولیان این رشته ورزشی است.

وی با اشاره به ظرفیت های سمنان در ورزش تنیس، بیان کرد: اگر این مساله محقق شود، در آینده نزدیک این استان می تواند قهرمانان بیشتری را به جامعه ورزشی معرفی کند.  

دبیر فدراسیون تنیس به سکانداری هیات تنیس استان سمنان توسط یک بانو اشاره و تصریح کرد: بعد مدت ها ریاست این رشته ورزشی در دستان یک بانو قرار گرفته است.

کیمیایی به رای های سفید داده شده در مجمع انتخاباتی تنیس سمنان اشاره و تاکید کرد: امید است اشخاصی از اعضای مجمع این رشته ورزشی که امروز رای سفید دادند، با تمام اختلاف نظرها و ایده ها در کنار و حامی هیات تنیس باقی بمانند.

وی با بیان اینکه فدراسیون تنیس کمک حال هیات های استانی از لحاظ فنی است، خاطرنشان کرد: این فدراسیون می تواند با اعزام مدرس و برگزاری کلاس های بازآموزی درجه دو و سه به ارتقای سطح فنی مربیان استان سمنان کمک کند.

دبیر فدراسیون تنیس یادآور شد: سمنان شرایط مطلوبی برای میزبانی دارد که با اتخاذ تدابیر از سوی مسوولان ورزش استان می تواند میزبان رقابت های کشوری باشد.  

بهاره ذبیح اللهی، بانوی شاهرودی با انصراف دیگر کاندیدای مجمع انتخاباتی هیات تنیس استان سمنان و با کسب ۱۱ رای از ۱۵ رای به عنوان رئیس این هیات ورزشی انتخاب شد.

مجمع انتخاباتی هیات تنیس استان سمنان با حضور کیمیایی دبیر فدراسیون تنیس و مجتبی جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان برگزار شد ، بهاره ذبیح الهی و نورالله نیکفر ۲ نامزد ریاست هیات بودند که نیکفر لحظاتی پیش از برگزاری این انتخابات انصراف خود به صورت کتبی در این مجمع اعلام کرد.

۹۸۹۱/۶۱۰۳

اخبار مرتبط