نماینده مجلس: چهار میلیون تن قیر به راه و شهرسازی اختصاص یابد
عکس آرشیوی است.

همدان-ایرنا- نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی خواستار اختصاص چهار میلیون تن قیر به وزارت راه و شهرسازی شد تا طرح های هادی روستایی شتاب گیرد.

محمد کاظمی روز پنجشنبه در جلسه اعضای شورای برنامه ریزی و توسعه استان همدان که با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، اظهار داشت: در شرایطی قرار گرفته ایم که تحریم ها علیه کشورمان را بیشتر کرده اند و در این شرابط باید توسعه روستایی و طرح های هادی روستایی و بازآفرینی شهری مد نظر قرار گیرد.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در این راستا بحث سهمیه قیر باید با جدیت دنبال شود که از سهمیه سال ۹۸ هیچ قیری به هیچ ارگانی داده نشده است.

وی با تاکید بر اینکه روستاها نیز باید در بهسازی طرح هادی کمک کنند، افزود: در اجرای طرح بازآفرینی نقاط شهری شاهد اجرای آسفالت نیستیم و این اختلاف به جایی رسیده که شاید نتوانیم از این سهمیه استفاده کنیم.

کاظمی با بیان اینکه استان همدان به یک کارگاه فعال تبدیل شده است گفت: در ۲۰۰ روستای شهرستان ملایر ۲۰۰ شغل پایدار تعریف شده است.

وی ادامه داد: با پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی توسعه این مناطق با سرعت شکل می گیرد و باید از امکانات موجود برای تحقق این مهم استفاده کرد.

وی همچنین با اشاره به مشکلات بیمه شدگان تامین اجتماعی در تامین دارو گفت: باید تمهیداتی اندیشیده شود تا مشکلات این قشر هرچه سریعتر رفع شود.

۷۵۲۳/۲۰۹۰

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha