۱۱ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۴۸
کد خبرنگار: 2089
کد خبر: 83501677
۰ نفر

برچسب‌ها

یک بانو سکاندار هیات تنیس استان سمنان شد

سمنان- ایرنا- بهاره ذبیح‌اللهی، با انصراف دیگر کاندیدای مجمع انتخاباتی هیات تنیس استان سمنان، با کسب ۱۱ رای از ۱۵ رای مجمع به عنوان رئیس این هیات ورزشی به مدت چهارسال انتخاب شد.

مجمع انتخاباتی هیات تنیس استان سمنان روز پنجشنبه با حضور کامیار کیمیایی دبیر فدراسیون تنیس و مجتبی جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان برگزار شد ، بهاره ذبیح اللهی و نورالله نیکفر ۲ نامزد ریاست هیات بودند که نیکفر لحظاتی پیش از برگزاری این انتخابات انصراف خود به صورت کتبی در این مجمع اعلام کرد.

نیکفر، کاندیدای انصرافی در مجمع انتخاباتی هیات تنیس استان سمنان با گله مندی از عملکرد برخی از مسوولان ورزشی، بی اخلاقی و بداخلاقی های مشاهده شده از تیرماه امسال تاکنون را علت انصراف خود اعلام کرد.

با انصراف نیکفر، ذبیح اللهی تنها کاندیدای مجمع انتخاباتی هیات تنیس استان سمنان شد که در نهایت از ۱۵ رای ۱۱ رای را کسب کرد و چهار رای باقی مانده سفید بود.


ماجرای دور اول انتخابات هیات تنیس سمنان
در دور قبل مجمع انتخاباتی در تاریخ دهم تیر ۹۸، هیچ یک از نامزدهای مجمع انتخاباتی هیات ورزشی تنیس استان سمنان، به علت رای‌نوشته یکی از اعضای مجمع با عنوان «هیچکس»، حدنصاب لازم را برای این عنوان کسب نکردند.

مجمع انتخاباتی هیأت تنیس استان سمنان دهم تیرماه با حضور  کیمیایی دبیر فدراسیون تنیس برگزار شد که در آن انتخابات نیکفر، ابوالقاسم مزارعه و ذبیح اللهی نامزد ریاست هیات ورزشی تنیس استان سمنان بودند. نتیجه دور اول انتخابات قانونی بین سه کاندیدا با ۱۵ رأی دهنده سبب انتخاب ذبیح اللهی و نیکفر برای دور دوم انتخابات شد.

طبق آیین نامه هیأت انتخاباتی، تعداد آرا رئیس هیات نباید کمتر از نصف آرای ماخوذه باشد.

به این ترتیب، سرپرست موقت هیات باید انتخاب می شد و ظرف مدت سه ماه نسبت به برگزاری مجمع عمومی برای انتخاب رئیس هیات اقدام می شد، ناهید امیدی به عنوان سرپرست این هیات ورزشی انتخاب شد و با گذشت سه ماه نسبت به برگزاری مجمع اقدام کرد.

۹۸۹۱/۶۱۰۳

اخبار مرتبط