تیم‌های برتر مناظره دانشجویی در البرز معرفی شدند

کرج – ایرنا – تیم‌های برتر مرحله منطقه‌ای هشتمین دوره مسابقه‌های ملی مناظره دانشجویی نشان خواجه نصیرالدین طوسی شامگاه چهارشنبه در استان البرز مشخص شدند.

به گزارش ایرنا، در پایان این رقابت‌ها که با شرکت ۱۶ تیم‌ از دانشگاه‌های استان البرز و تهران به مدت سه روز در دانشگاه خوارزمی کرج جریان داشت تیم‌های دانشگاه علامه طباطبایی، خواجه نصیرو علم و فرهنگ با قرار گرفتن در رده‌های اول تا سوم به مرحله کشوری صعود کردند.

مرحله کشوری این مسابقه‌ها آذرماه امسال برگزار می شود.

۱۶ تیم‌ شرکت‌کننده در مرحله منطقه‌ای هشتمین دوره مسابقه‌های ملی مناظره دانشجویی از دانشگاه‌های الزهرا (س)، خواجه نصیرالدین طوسی، علامه طباطبایی، شهید بهشتی، تهران، صنعتی شریف، علوم پزشکی شهید بهشتی - ورامین، امیر کبیر (فرهنگیان)، علم و صنعت ایران، امام صادق (ع)، علوم پزشکی شهید بهشتی، امیر کبیر (پلی تکنیک) و علم و فرهنگ بودند.

هفتمین دوره این رقابتها اواخر مهر ۱۳۹۷ با شرکت ۱۲ تیم به میزبانی دانشگاه علم و صنعت برگزار شده بود.

مسابقه‌های ملی مناظره دانشجویی هر ساله توسط سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی در سراسر کشور برگزار می‌شود.

رشد و شکوفایی فرهنگ گفت وگو، زمینه سازی برای شکل گیری تفکر خلاق و نقاد در میان دانشجویان، ایجاد انگیزه در جامعه برای گرایش به ارتقاء دانش و آگاهی، آموزش مسائل و مطالب علمی به صورت جذاب، قابل پذیرش و اثربخش و تمرین و تقویت فعالیتهای گروهی منسجم و هدفمند از اهداف برگزاری این رقابت‌ها عنوان شده است.

۷۵۳۲/ ۶۱۵۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =