۱۱ مهر ۱۳۹۸،‏ ۸:۳۵
کد خبرنگار: 2084
کد خبر: 83501202
۰ نفر

برچسب‌ها

۲۷ ویژه برنامه هفته ناجا در دامغان برگزار می‌شود

سمنان-ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دامغان گفت: در هفته گرامیداشت نیروی انتظامی ۲۷ عنوان ویژه برنامه در این شهرستان برگزار می‌شود.

سرهنگ سید رضا علوی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا از اجرای ۲۷ ویژه برنامه در هفته نیروی انتظامی خبر داد و گفت: با توجه به قرار گرفتن اولین روز هفته ناجا در روز پنجشنبه، این هفته با تجدید میثاق با شهدا، دیدار با خانواده شهدا و قرائت زیارت عاشورا آغاز می‌شود. 

وی ادامه داد: صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی با حضور مسئولان ارشد شهرستان و مدیران دستگاه های اجرایی در سومین روز هفته نیروی انتظامی در محل میدان صبحگاه فرماندهی انتظامی دامغان برگزار می‌شود. 

علوی اظهار داشت: روز دوم این هفته، پلیس های تخصصی و کارکنان نیروی انتظامی این شهرستان در آیین نماز جمعه در مصلی امام خمینی(ره) حضور پیدا می‌کنند. 

وی اضافه کرد: در حاشیه نماز جمعه، ایجاد ایستگاه صلواتی، برپایی نمایشگاه مواد مخدر، میز خدمت، گزینش و استخدام نیروی انتظامی و بیان گزارش یکساله ناجا، انجام می‌شود. 

علوی به برگزاری همایش همیاران پلیس در محل تالار همایش های الغدیر اشاره کرد و گفت: برگزاری رژه موتوری در سطح شهر، ارائه خدمات رایگان پزشکی در مناطق محروم، اهدای خون توسط کارکنان نیروی انتظامی، تقدیر و تجلیل از بانوان باحجاب و برگزاری مسابقه های ورزشی برای خانواده همکاران، از دیگر برنامه های این هفته است. 

وی افزود: در طول هفته ناجا، برنامه آموزش همگانی در ۳۵ مدرسه و ۱۵۰ مسجد برگزار می‌شود. 

به گفته علوی، رژه موتورسواران قانون‌مند با کلاه ایمنی به منظور نهادینه کردن فرهنگ استفاده از کلاه ایمنی برای موتورسواران در شهر دامغان در این هفته پیش بینی شده است. 

فرمانده انتظامی شهرستان دامغان گفت: در این هفته به منظور رسیدگی به درخواست و مشکل های مردم شهرستان، دیدار چهره به چهره با شهروندان در روز پایانی هفته ناجا انجام می‌شود. 

۹۶۹ متخلف در ۶ ماهه نخست سال ۹۸ به دلیل ارتکاب جرایم گوناگون در دامغان دستگیر شدند.

برنامه های هفته ناجا با شعار «پلیس هوشمند، امین مردم» از ۱۱ تا ۱۷ مهر برگزار می شود.

۹۸۵۶/۶۱۰۳

اخبار مرتبط