خواجه‌وند: تخلف بازیکنان پرسپولیس در شهرآورد قابل اثبات نیست

تهران- ایرنا- مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: تخلفات محمدحسین کنعانی‌زادگان و شجاع خلیل‎‌زاده در شهرآورد قابل اثبات نیست و امیدوارم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در آرای خود تجدید نظر کند.

مهدی خواجه‌وند که به تازگی به عنوان مشاور حقوقی و عضو کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس مشغول فعالیت شده، در مورد اعتراض این باشگاه به محرومیت بازیکنان این تیم در شهرآورد تهران، گفت: ما به آرای صادر شده توسط کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعتراض کردیم و قرار است به زودی کمیته استیناف در این باره تشکیل جلسه دهد تا تصمیم‌گیری نهایی در مورد محرومیت و جرایم بازیکنان انجام شود.

وی افزود:‌ این آرا عادلانه نبود و به همین خاطر با قدرت پیگیر اعتراضمان هستیم چرا که هیچ سندی مبنی بر تخلف بازیکنان ما به ویژه شجاع خلیل‌زاده و محمد حسین کنعانی‌زادگان وجود ندارد. در مورد خلیل‌زاده در ظاهر تصمیم از روی یک عکس گرفته شده که زاویه آن به نحوی بود که مخاطب حرکت او داور است اما با توجه به بازبینی که روی فیلم داشتیم و سایر مستندات این بازیکن هیچ توهینی به داور انجام نداده است. خود این بازیکن هم اذعان داشت که به هیچ عنوان به داور کوچکترین بی احترامی نکرده است.

مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: همچنین به دنبال این هستیم که محرومیت هواداران را هم لغو کنیم چرا که هواداران پرسپولیس در طول بازی فقط تیم خود را تشویق کردند.

وی در ادامه اضافه کرد: قانون در باره تمام مسائل تعریف شده است. ما خواهان اجرای عدالت و تصمیمات عادلانه هستیم اما امیدواریم که هر چه زودتر تصمیمات تازه در این باره گرفته و به اعتراض ما رسیدگی شود.

مهدی خواجه‌وند در حالی این اظهارات را مطرح کرد که چندی پیش به خاطر درگیری در شهرآورد، شجاع خلیل‌زاده، محمد حسین کنعانی زادگان، فرشاد احمدزاده با جرایمی مواجه شدند و همچنین هواداران پرسپولیس هم یک جلسه از همراهی تیمشان در دیدار برابر پیکان و حضور در ورزشگاه آزادی محروم هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha