نمایشگاه چاپ، بسته بندی و ماشین آلات غذایی در تهران آغاز به کار کرد

تهران- ایرنا- سومین نمایشگاه چاپ، بسته بندی، فرآوری و ماشین آلات غذایی از امروز ۱۰ مهر در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران آغاز به کار کرد و تا ۱۳ مهرماه ادامه دارد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاه شهر آفتاب، این نمایشگاه مورد حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است تا با توجه به توانمندی‌های داخلی در حوزه ساخت ماشین آلات و دانش فنی نیروهای متخصص داخلی، بتواند سهمی در بدست آوردن بازار ۵۰۰ میلیونی منطقه و افزایش سهم صادراتی کشور در حوزه ماشین آلات و خدمات چاپ داشته باشد.
تعداد ۱۵۵ شرکت در فضایی به مساحت بیش از ۷۵۰۰ مترمربع آخرین دستاوردها و تکنولوژی‌های خود را به نمایش م‌ی‌گذارند.
در این نمایشگاه، شرکت هایی با زمینه فعالیت ماشین آلات و خدمات چاپ، صنعت کارتن سازی و مقوا، چاپ دیجیتال پارچه، ماشین آلات و تجهیزات بسته بندی و ماشین آلات و تجهیزات تولید مواد غذایی حضور دارند.
هیات های تجاری از کشورهای عراق، افغانستان و آذربایجان و همچنین هیات‌های متخصص از استان‌های مختلف کشور از این نمایشگاه بازدید خواهند داشت.
همزمان با این نمایشگاه که نسبت به سال گذشته از رشد ۳۰ درصدی برخوردار است کارگاه های آموزشی متنوعی توسط برگزار می‌شود.

مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب در جنوب تهران، در کنار عوارضی آزادراه تهران-قم و در مجاورت حرم حضرت امام(ره) و ضلع جنوبی دانشگاه شاهد واقع شده‌ است.

 این مجموعه دارای یک ورودی شرقی از طریق اتوبان تهران – قم و یک ورودی از کمربندی شهر آفتاب است.
تهرام/۸۱۳۸//۶۱۳۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =