انصاری‌فرد: پرسپولیس جالی خالی کاشانی را احساس خواهد کرد

تهران- ایرنا- مدیر عامل پرسپولیس گفت: جعفر کاشانی از مفاخر فوتبال ایران، پرسپولیس و از بنیانگذاران باشگاه بود، به عنوان بازیکن و چه به عنوان مدیر، خدمات بسیاری به پرسپولیس کرد.

محمد حسن انصاری فرد با اشاره درگذشت جعفر کاشانی رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: امروز یک انسان و یک مرد بزرگ را از دست دادیم. نه فقط پرسپولیس، بلکه فوتبال ایران چنین مربی‌ای را از دست داد. شک ندارم که همه ما در آینده جای خالی او را احساس خواهیم کرد.

وی افزود: جعفر کاشانی از بزرگان تاریخ فوتبال ایران و تاریخ باشگاه پرسپولیس بود و نیازی به گفتن نیست که از بنیانگذاران پرسپولیس به حساب می‌آمد. این ضایعه قابل جبران نیست چرا که کاشانی به عنوان یک مدیر چه در فدراسیون فوتبال و چه در باشگاه پرسپولیس، منشا خدمات بسیار و سهیم در رقم خوردن افتخارات فراوان بودند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: کاشانی از تحصیلکرده‌های فوتبال و از مفاخر باشگاه‌های شاهین و پرسپولیس بود که شخصیت بزرگی داشت و انسان بسیار صادقی بود. او چندی پیش به من گفته بود کسالت دارد و ممکن است نتواند برای انجام کارها، به قدر کافی وقت بگذارد و به همین دلیل تمایل دارد، فردی بیاید که بتواند با انرژی بیشتری به پرسپولیس کمک کند.

انصاری‌فرد خاطرنشان کرد: چندی پیش کاشانی گفت که او  کشش لازم را ندارد و ممکن است دیگر به باشگاه نیاید. کاشانی می‌گفت که حالش خوب نیست و توان جسمی لازم را ندارد، به همین دلیل نمی‌تواند قوی کار کند. لازم است کسی در پرسپولیس باشد که وقت بیشتری بگذارد و به حل مشکلات کمک کند. من، او را تا در خروجی ساختمان همراهی کردم ولی دوباره در آخرین لحظه، همان صحبت‌ها را مطرح کرد. من هم از او خواستم مدتی استراحت کرده و کارهای درمانی‌اش را دنبال کند.

مدیر عامل پرسپولیس در پایان گفت: نمی‌دانم، شاید خود او احساس کرده بود که قرار است اتفاقی رخ دهد. او خیلی تاکید می‌کرد که انرژی لازم برای پیگیری امور باشگاه گذاشته شود و مثل همیشه روی مسائل اخلاقی هم تاکید داشت. از آن دست آدم‌هایی بود که حضورش نعمت و قوت قلب بود و شاید آن طور که لازم است بعضی متوجه نباشند که چه سرمایه معنوی بزرگی از دست رفته است.

جعفر کاشانی رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس صبح امروز در سن ۷۵ سالگی درگذشت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha