پاشازاده: استقلال نیاز به بازیکن تاثیرگذار دارد

تهران- ایرانا- پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران، گفت: بزرگترین مشکل استقلال در لیگ نوزدهم نداشتن بازیکنان تاثیرگذار و با تجربه است و این موضوع لطمات زیادی به آبی پوشان وارد کرده است.

«مهدی پاشازاده» روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: امیدوارم برد استقلال در جام حذفی مقابل گل‌ریحان البرز کمک کند تا این تیم از نظر روحی برای مسابقات آینده شرایط بهتری داشته باشد.

وی افزود: این استقلال را نمی‌توان مدعی قهرمانی در لیگ برتر دانست آنها باید کم کم به سمت جلو حرکت کنند. اگر استقلال می‌خواهد به ناکامی‌هایش در لیگ برتر پایان دهد باید نگرش تازه‌ای را در تیم خود به وجود آورد.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: استقلال از بازیکن تاثیر گذار خالی شده و این موضوعی است که کاملا در روند تیمی آبی‌پوشان محسوس است. به عنوان مثال در این دو بازی اخیر که فرشید اسماعیلی در ترکیب استقلال به میدان رفته است قدرت استقلال چند برابر افزایش پیدا کرده است.

پاشازاده تصریح کرد: معمولا تیم‌هایی مدعی هستند که در خط دفاع، خط هافبک و خط حمله از بازیکنان باتجربه و تاثیرگذار بهره‌مند هستند و ای کاش شرایط به گونه‌ای پیش نمی‌رفت که پرافتخارترین تیم ایران در قاره کهن از این بازیکنان خالی شود.

وی تاکید کرد: «سید حسین حسینی» دروازه‌بان خوبی است و از نظر فنی قبولش دارم اما استقلال در پست گلر نیز با کمبودهایی روبروست و نبود یک رقیب جدی باعث شده تا شماره یک استقلال در لیگ نوزدهم دچار افت شود.

کاپیتان اسبق استقلال در پایان گفت: استقلال باید حاشیه‌ها را از خود دور کند و این وظیفه «امیرحسین فتحی» به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال است. متاسفانه حضور آدم‌های بزرگ در مدیریت و کادرفنی باشگاه کم است و این دودش به چشم این تیم می‌رود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =