هیات نظارت شکایت سلحشوری از ۲ نماینده مجلس را بررسی می‌کند

تهران- ایرنا- سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان از ارائه شکایت پروانه سلحشوری از محمد مهدی زاهدی (نماینده مردم کرمان) و سید ناصر موسوی لارگانی (نماینده مردم فلاورجان) به دلیل اظهارات اخیر به هیات نظارت خبر داد و گفت: این شکایت در دستور کار این هیات قرار گرفت.

به گزارش خانه ملت، محمدجواد جمالی‌نوبندگانی در توضیح نشست روز گذشته هیات نظارت بر رفتار نمایندگان، اظهار داشت: شکایت پروانه سلحشوری نماینده مردم تهران از محمدمهدی زاهدی و ناصر موسوی لارگانی نمایندگان مردم کرمان و فلاورجان به هیات نظارت ارایه شد.

وی بیان کرد: هیات نظارت بر رفتار نمایندگان نیز مقرر کرد این افراد در نشست هفته آینده حاضر شوند تا ضمن استماع نظرات آنها، درباره شکایت مذکور رأی نهایی را اعلام کنیم.

چندی پیش هشتگی توییتر فارسی را با سرعت نسبتاً بالایی درنوردید، که طی آن ادعا شده بود، یک باند ماساژ به دلیل ارائه خدمات جنسی به مشتریان در تهران دستگیر شده است که مدیریت آن را برادرزاده پروانه سلحشوری برعهده داشته است. این موضوع توسط ۲ نماینده اصولگرا  (محمدمهدی زاهدی و سیدناصر موسوی لارگانی) همراهی شد و آن ها در حساب های شخصی خود به اشاعه این خبر کمک کردند. اما پس از دقایقی کذب بودن این اتهام مشخص شد.

دعوت از سلحشوری برای ارایه توضیحات درباره موضوع «دختر آبی»

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: هیات نظارت بر رفتار نمایندگان همچنین از پروانه سلحشوری در ارتباط با موضوعات مرتبط با «دختر آبی» دعوت خواهد کرد تا در نشست بعد توضیحات خود را ارایه کند.

جمالی نوبندگانی تصریح کرد: یکی دیگر از نمایندگان مجلس نیز به جهت شکایت وزیر نفت در نشست روز گذشته هیات نظارت حضور پیدا کرد و درباره مسائلی که آقای زنگنه درباره وی مطرح کرده بود، توضیحاتی را ارایه کرد.

وی در ارتباط با شکایت احمد بیگدلی نماینده مردم خدابنده از یکی از نمایندگان مجلس، یادآور شد:  دبیر کمیسیون مربوطه تاکنون فایل صوتی مذاکرات را علی‌رغم تاکید نایب رئیس مجلس (مسعود پزشکیان) به هیات نظارت ارایه نکرده است، از این رو قرار شد پس از پیگیری موضوع، هیات نظارت نظر نهایی خود را اعلام کند.

شکایت ستاد امر به معروف اصفهان از صادقی و عارف

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همچنین ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان از محمود صادقی به جهت برخی اظهارنظرهای اخیرشان در فضای مجازی شکایتی کرده بود که هیات نظارت، اظهارات این نماینده مردم تهران را خلاف وظیفه نمایندگی ندانست.

جمالی نوبندگانی افزود: ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان از محمدرضا عارف نیز شکایتی کرده بود اما هیات نظارت در نشست روز گذشته محتوای متن را شکایت تشخیص نداد لذا این موضوع مختومه اعلام شد.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha