زیدان: تا به حال چنین ۴۵ دقیقه افتضاحی را تجربه نکرده بودیم

تهران- ایرنا- «زین‌الدین زیدان» ۲ گلی را که رئال در جریان دیدار شب گذشته خود مقابل کلاب بروژ دریافت کرد و در نهایت به متوقف شدن این تیم در سانتیاگو برنابئو انجامید، «مضحک» توصیف کرد و نیمه اول دیدار را افتضاح‌ترین ۴۵ دقیقه رئال در این فصل خواند.

مادریدی‌ها نیمه نخست را در حالی پشت سر گذاشتند که باید فکری به حال ۲ گلی که توسط «امانوئل دنیس» دریافت کرده بودند، می‌کردند؛ با این حال کهکشانی‌ها به لطف گل‌های «سرخیو راموس» و «کاسمیرو» از شکست خانگی فرار کردند.

بدنبال توقف در مادرید، زیدان تاکید کرد که اگرچه به هیچ عنوان از نتیجه راضی نیست اما از واکنش تیمش پس از دریافت گل و جبران آن و همچنین دشت اولین امتیاز از رقابت‌های این فصل لیگ قهرمانان رضایت دارد؛ البته این ابراز رضایت بیشتر به واسطه شکست سنگینی است که سفیدپوشان در نخستین بازی خود با سه گل در پاریس متحمل آن شدند.

زیدان در این خصوص اظهار داشت: نتیجه خوب نیست اما واکنش تیم رضایت‌بخش است؛ به هیچ‌وجه نمی‌توانیم از نیمه اول راضی باشیم چرا که تا به حال چنین ۴۵ دقیقه افتضاحی را تجربه نکرده بودیم.

وی ادامه داد: از امتیاز هم راضی نیستم چرا که به دنبال سه امتیاز بودیم اما باید نیمه پر لیوان را نگاه کنیم؛ ۲ گلی که خوردیم خنده‌دار و مضحک بود؛ لحظه‌ای که حریف در قدرتمندترین حالت خود بود تمرکز خود را از دست دادیم، گل اول را خوردیم، آنها جلو کشیدند و گل دوم را هم دریافت کردیم؛ باز هم تاکید می‌کنم از نتیجه راضی نیستیم اما باید نیمه پر لیوان را ببینیم.

زیدان در استراحت بین ۲ نیمه «تیبو کورتوآ» را با «آلفونسو آرئلوآ» تعویض کرد و گلر قرضی پاری‌سن‌ژرمن پس از ورود به زمین بازی و لحظاتی پیش از آنکه راموس اختلاف را به حداقل برساند، با یک مهار استثنایی مانع از تحقیر رئال در برنابئو شد.

مرد فرانسوی در این خصوص اظهار داشت: کورتوآ شرایط خوبی نداشت و نمی‌توانست در نیمه دوم ادامه دهد؛ او هم مثل آرئلوآ گلر رئال است و هیچ تفاوتی ندارد؛ هر کسی می‌تواند در این خصوص نظر بدهد اما من خودم را قاطی این حرف‌ها نمی‌کنم؛ همه باید آماده باشیم؛ می‌توانیم کورتوآ را مقصر بدانیم اما همه ما با هم هستیم و در درجه اول من مقصر و مجرم اصلی هستم؛ به همین دلیل هم بابت واکنش تیم در نیمه دوم خوشحالم؛ در استراحت بین ۲ نیمه به تیم گفتم اگر بخواهیم به همین روند ادامه دهیم، بازی را می‌بازیم و برای عوض کردن بازی تنها ۴۵ دقیقه زمان نیاز داریم؛ نیمه دوم دل و جراتمان بیشتر شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =