دوچرخه‌سوار میاندوآبی به آخرین مرحله اردوی تیم ملی دعوت شد

مهاباد- ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان میاندوآب گفت: «مسعود خاکی» دوچرخه‌سوار اهل این شهرستان با قرار گرفتن در لیست اردوی تیم ملی جوانان به آخرین مرحله این اردو دعوت شد.

امیر رضاپور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پس از برگزاری ۲ مرحله مسابقه انتخابی بین اعضای دعوت شده به اردوی تیم‌های ملی سرعت و نیمه‌استقامت، کمیته تیم‌های ملی، افراد برگزیده آخرین مرحله اردو را پیش از اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا در رشته پیست اعلام کرد.
وی با اشاره به اینکه این نفرات زیر نظر «محمود پراش» به عنوان سرمربی در کمپ تیم‌های ملی در پیست دوچرخه‌سواری آزادی حضور پیدا خواهند کرد، اظهار داشت: مسابقات دوچرخه‌سواری پیست قهرمانی آسیا از ۲۴ تا ۲۹ مهرماه جاری به میزبانی کره جنوبی برگزار خواهد شد.
مسعود خاکی متولد سال ۱۳۸۱ در میاندوآب است که به عنوان یکی از پدیده‌های نوظهور رشته دوچرخه‌سواری کشور محسوب می‌شود؛ وی دوچرخه‌سواری را به شکل حرفه‌ای و در حد قهرمانی از سال ۱۳۹۶ آغاز کرده‌ و از همان سال به اردوی تیم‌ملی دعوت شده‌است. 
کسب عنوان قهرمانی کشور در بخش کوهستان، کسب ۲ عنوان نخست انتخابی تیم ملی و کسب عنوان نخست در مسابقات جایزه بزرگ قهرمانی کشور از جمله مقام‌های کسب شده توسط این ورزشکار میاندوآبی است.

۹۸۷۱/۶۱۸۵/۲۰۹۳

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =