سردار حاجی زاده: گزینه سایه جنگ بی‌خاصیت شده است

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه گزینه سایه جنگ بی‌خاصیت شده است،گفت: امروز دشمن در صورتی که دست به اجرای عملیاتی علیه پهپادهای ما بزند حتی اگر موفق هم بشود مجبور است موشک پدافندی ۵ میلیون دلاری را خرج پهپاد فوق پیشرفته ۲۵ هزار دلاری ما بکند؛ بزند یا نزند آنها مغلوب و بازنده این مواجهه هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه،  سردار سرتیپ پاسدار «امیرعلی حاجی زاده» در بیست و سومین مجمع سراسری فرماندهان سپاه در تبیین توانمندی‌ها و قابلیت‌های منحصر بفرد و بومی این نیرو که مزیت‌های ویژه ای برای مقابله با تهدیدات دشمنان ایجاد کرده است، ‌اظهار داشت: به برکت اجرای دقیق تدابیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و استفاده گسترده از جوانان نخبه، شرکت‌های دانش بنیان و دانشگاه‌های کشور توانسته‌ایم موشک‌های زمین به زمین، موشک‌های ضدناو، پهپادها، رادارها و سامانه‌های جنگ الکترونیک را از ایده تا محصول کاملاً ایرانی تولید کنیم.
وی در ادامه تاکید کرد: امروز علاوه بر پایگاه‌های کشورهای فرامنطقه ای، ناوهای آنها در دریا را تا ۲ هزار کیلومتری بی‌خاصیت کرده‌ایم.
فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امروز موازنه قدرت تغییر کرده و گزینه سایه جنگ بی‌خاصیت شده است، عنوان کرد: با دستیابی به فن‌آوری‌های نوین موازنه اقتصاد دفاعی نیز تغییر کرده است.
سردار حاجی‌زاده تصریح کرد: امروز دشمن در صورتی که دست به اجرای عملیاتی علیه پهپادهای ما بزند حتی اگر موفق هم بشود مجبور است موشک پدافندی ۵ میلیون دلاری را خرج پهپاد فوق پیشرفته ۲۵ هزار دلاری ما بکند؛ بزند یا نزند آنها مغلوب و بازنده این مواجهه هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =

سرخط اخبار سیاست