۶۵۰ نیروی جدید جذب آموزش وپرورش هرمزگان می شوند

بندرعباس- ایرنا- بنابر اعلام وزارت آموزش وپرورش و سازمان سنجش، سهمیه استخدام ۶۵۰ نفر نیرو به آموزش و پرورش هرمزگان تعلق یافته است.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش وپرورش هرمزگان گفت: متقاضیان تا روز جمعه ۱۲ مهرماه ۹۸ فرصت دارند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانیwww.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
مرتضی رئیسی حسنلنگی روز سه‌شنبه درجمع خبرنگاران افزود: تمام افراد علاقه مند به شغل معلمی که دارای مدرک لیسانس و بالاتر هستند، هرچه سریع تر با ورود به سایت سازمان سنجش کشور نسبت به ثبت نام اقدام نمایند و ثبت نام را به روز پایانی واگذار نکنند زیرا طبق اعلام سازمان سنجش کشور، برای جامانده ها از ثبت نام به هر دلیلی، امکان تمدید وجود نخواهد داشت.
وی بیان داشت: متقاضیان بعد از پذیرفته شدن نهایی به صورت پیمانی به استخدام آموزش و پرورش هرمزگان درمی آیند.
رییسی گفت: متقاضیان قبل از ورود به مدارس، ملزم به گذراندن دوره یک ساله مهارت آموزی در دانشگاه فرهنگیان هستند.
این مسوول اظهارداشت: تفاوت جذب این ۶۵۰ نفر با افراد جذب شده به صورت حق التدریس، معلمان نهضت سوادآموزی، سربازمعلم و مربیان پیش دبستانی در نوع استخدام آن هاست، بگونه ای که این داوطلبان به صورت پیمانی مشغول به کار می شوند در صورتی که گروه های قبل به صورت پاره وقت جذب شده اند.
رییسی ادامه داد: آموزگار استثنایی و ابتدایی، دبیر ادبیات فارسی، تربیت بدنی، ریاضی، زبان انگلیسی،  شیمی، عربی، علوم اجتماعی، علوم تجربی، علوم زیستی و بهداشتی، فیزیک، تاریخ، جغرافیا، حرفه وفن و معارف اسلامی از دبیران مورد نیاز آموزش وپرورش هرمزگان است.
وی گفت: مراقب سلامت، مربی امور تربیتی، مشاور، هنرآموز الکتروتکنیک، ساختمان، صنایع چوب، طراحی و دوخت، کامپیوتر، کودک یاری، گرافیک، ماشین های کشاورزی، مکانیک خودرو، ناوبری، نقشه کشی عمومی، الکترونیک، تأسیسات، صنایع دستی و صنایع فلزی از جمله رشته های مورد نیاز آموزش وپرورش هرمزگان است.
این مسوول فرهنگی همچنین به جذب هزارو ۳۱۹ نفر نیرو در تابستان ۹۸ اشاره کرد و افزود: از تیرماه سال جاری تمام افرادی که ازسال  ۹۱ به قبل سرباز معلم،  آموزگار نضهت سوادآموزی، مربی پیش دبستانی و حق التدریس هایی که حقوق بگیر دولت بوده و سابقه بیمه تأمین اجتماعی را داشتند، جذب آموزش و پرورش شدند.
۷۱۹۵/۶۰۴۸  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =