دانشگاه جندی شاپور دزفول درمورد خوابگاه هایش توضیح داد

دزفول - ایرنا - دانشگاه جندی شاپور دزفول درخصوص تصاویر منتشر شده از خوابگاه های این دانشگاه در فضای مجازی توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش ایرنا عکس هایی از محل اسکان دانشجویان پسر دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول در روزهای اخیر در فضای مجازی منتشر شده است که نشان می دهد تعدادی از دانشجویان در فضایی نامناسب و محدود اسکان یافته اند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول روز چهارشنبه درخصوص انتشار این تصاویر گفت: دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول در دفترچه کنکور سراسری فقط برای ۲ سال نسبت به تامین خوابگاه پسرانه اعلام تعهد کرده است لذا دانشجویان با آگاهی کامل به این موضوع این دانشگاه را انتخاب کرده اند.

 رضا نیک اندیش افزود: تعهد ۲ ساله دانشگاه نسبت به دانشجویانی که عکس آنها در فضای مجازی منتشر شده پایان یافته است اما دانشگاه، سالنی را که کاربری خوابگاه ندارد تا زمان یافتن مکان اسکان فقط برای قرار دادن وسایل دانشجویان در اختیار آنها قرار داده است.

وی با بیان اینکه دانشجویان برخلاف مقررات از این محل برای استراحت استفاده کرده اند، اظهار داشت: برخی از این دانشجویان از همراهی و همکاری دانشگاه کمال بهره را برده و به جای چهار ترم حدود هفت ترم از خوابگاه استفاده کرده اند.

وی افزود: دانشگاه پیش از بروز این مشکل با پیگیری و رایزنی‌ با مسئولان دیگر خوابگاه های سطح شهرستان، مشکل خوابگاه این دانشجویان را رفع کرده اما هنوز هیچ دانشجویی اقدام به ثبت نام در این خوابگاه ها نکرده است.

 معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول گفت: دانشجویانی که باید خوابگاه را ترک کنند از همان ابتدای ترم به آنها اطلاع رسانی می شود تا نسبت به یافتن محل اسکان جدید اقدام کنند.

دانشگاه صنعتی جندی‌ شاپور دزفول در حال حاضر دارای ۱۶ گرایش فنی و بیش از سه هزار دانشجو است.

۷۲۷۸/۳۰۲۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =