استقلال، برنده پرونده شکایت قشقایی شد

تهران ایرنا- طبق اعلام کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال، شکایت باشگاه قشقایی برای دریافت حق رشد «سیدحسین حسینی» مورد قبول واقع نشد.

در آرای جدید کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال آمده است:

براساس رای صادره شد در پرونده شکایت باشگاه قشقایی شیراز از استقلال تهران در خصوص حق آموزش سیدحسین حسینی، کمیته وضعیت این دادخواست را به دلیل عدم رفع نقص در مهلت معین مردود دانسته است.

با توجه به شکایت سپاهان اصفهان از پیکان در خصوص مطالبه حق آموزش امیرحسین کریمی دخرآبادی ، کمیته وضعیت خواسته باشگاه سپاهان در محکومیت باشگاه پیکان را محمول بر صحت ندانسته و خواسته خواهان را رد کرده که این رای ظرف مدت ۷ روز قابل تجدید نظرخواهی در کمیته استیناف است.

در پی شکایت ابراهیم فلاح از باشگاه شهید قندی یزد (استقلال رامشیر سابق)، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۲۸۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت پنج میلیون و ششصدهزار ریال هزینه دادرسی محکوم شد.

در پرونده شکایت حیدرعلی احمدزاده از باشگاه شهرداری ماهشهر، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۱۱۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته محکوم شد.

با توجه به شکایت علی خسرونژاد از باشگاه سرخپوشان پاکدشت، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و پنجاه میلیون ریال بابت اصل خواسته و ۲۱ میلیون ریال، هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

در پی شکایت حسین گوهری از باشگاه شهرداری بندرعباس، با توجه به دریافت مطالبات خواهان کمیته وضعیت قرار رد دعوی را صادر کرد.

در پرونده شکایت حامد کریمی از باشگاه آلومینیوم اراک، کمیته وضعیت این دادخواست را به دلیل عدم رفع نقص در مهلت معین مردود اعلام کرد.

کلیه آرای صادره ظرف مدت ۷ روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =