تیم ملی فوتبال‌ساحلی ایران در رده پنجم جهان

تهران- ایرنا- سازمان جهانی فوتبال ساحلی رده‌بندی تیم‌های ملی فوتبال ساحلی کشورها را اعلام کرد که ایران در رده پنجم جهان ایستاده است.

جدیدترین رده‌بندی تیم‌های ملی فوتبال ساحلی جهان در حالی امروز (سه‌شنبه) اعلام شد که تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در رده پنجم رنکینگ جهانی قرار گرفته است.

در این رده‌بندی، تیم‌های ملی فوتبال ساحلی برزیل با ۳۷۵۰ امتیاز، پرتغال با ۲۶۵۰ امتیاز، روسیه با ۲۵۲۷ امتیاز، ایتالیا با ۲۲۶۰ امتیاز و ایران با ۲۰۱۹ امتیاز در رده‌های اول تا پنجم جهان قرار گرفتند.

ضمن اینکه تیم‌های پاراگوئه، اسپانیا، سوییس، تاهیتی و مکزیک در رده های ششم تا دهم جهان قرار دارند.

ساحلی‌بازان ایران در قاره آسیا نیز با اقتدار کامل در رده نخست قرار دارند و تیم‌های ژاپن با ۱۲۱۵ امتیاز و امارات متحده عربی با ۱۱۷۷ امتیاز رده‌های دوم و سوم قاره کهن را به خود اختصاص داده‌اند.

همچنین برگزاری مسابقات متعدد انتخابی و قهرمانی در سایر قاره‌ها باعث تغییر امتیاز و رده‌بندی تیم‌ها نسبت به ایران در رده‌بندی جدید شده است.

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران از ۱۹ تا ۲۴ مهرماه در رقابت‌های جهانی ورزش‌های ساحلی در قطر شرکت خواهد کرد. بر همین اساس اردوی پیش از اعزام از روز یکشنبه آغاز شده است. ملی‌پوشان پس از پشت سرگذاشتن ۳ نوبت تمرینی، برای دیدار دوستانه با عمان عازم این کشور خواهند شد.

گروه‌بندی مسابقه‌های فوتبال ساحلی در بازی‌های ساحلی جهان به این شرح است:

گروه اول: برزیل، سوییس، امارات، مراکش

گروه دوم: ایتالیا، اسپانیا، مکزیک، جزایر سلیمان

گروه سوم: ایران، پاراگوئه، سنگال، اوکراین

گروه چهارم: روسیه، ژاپن، اروگوئه، السالوادور

تیم‌ ملی فوتبال ساحلی ایران پیش از حضور در رقابت‌های جهانی ورزش‌های ساحلی قطر در دیداری دوستانه به مصاف تیم ساحلی عمان می‌رود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha