قرارگاه خاتم الانبیاء بیش از دو هزار پروژه عمرانی را در کشور اجرا کرده است

تهران-ایرنا- فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) تکمیل۲۱۶۰ پروژه سازندگی و عمرانی در کشور را از دستاوردهای این قرارگاه با وجود تحریم ها توصیف کرد و گفت: در شرایطی که دشمن توان و تمرکز خود را بر تحریم اقتصادی گذاشته است ما اجرای ۲۵۵ پروژه بزرگ فعال را در کشور دنبال می‌کنیم.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نیوز، «سعید محمد» صبح امروز  - سه شنبه - در بیست و سومین مجمع سراسری فرماندهان و مسئولین سپاه با بیان اینکه امروز دشمن با ناامیدی از اتخاذ رویکرد نظامی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی، فشار اقتصادی و معیشت و زندگی مردم را هدف قرار داده است، افزود: شاهد هستیم که دشمن با تشکیل کارگروه خاص تحریم در وزارت خزانه داری آمریکا جنگ اقتصادی تمام عیاری را علیه ملت ایران به راه انداخته است.
وی جلوگیری از خام فروشی و عدم وابستگی به نفت، نگاه به درون و ظرفیت‌های بومی، توسعه صنایع و معاون و کشاورزی را از توصیه های مورد تاکید رهبر معظم انقلاب به مسئولان عنوان کرد و یادآور شد: تحول در حوزه اقتصادی و مقابله با تحریم های دشمن نیازمند برخورداری از روحیه جهادی و انقلابی است و سپاه با رسالت پاسداری از انقلاب اسلامی وصیانت از امنیت و آرامش ملت ایران در این عرصه مورد تهدید دشمن به ایفای نقش موثر می پردازد.
فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء با تاکید بر اینکه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در پشتیبانی جنگ اقتصادی با دشمن  قرار دارد گفت: این قرارگاه با روحیه جهادی و انقلابی و رصد گلوگاه‌های کشور و بن بست شکنی در زمان تحریم ها نقش بسزایی در خنثی کردن توطئه های دشمن دارد.
 محمد تصریح کرد: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا ء (ص) با ۳۰سال سابقه فعالیت در دوران بازسازی پس از جنگ تحمیلی و سپس در سازندگی و توسعه زیرساخت‌ها و انحصارشکنی و رقابت با شرکت های بزرگ بین المللی محکم و استوار گام برداشته و در سی سالگی خود الگو آفرینی درعرصه اقتصاد مقاومتی را در دستور کار قرار داده است.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص)  تاکید کرد: امروز قرارگاه مقتدرتر از هر زمان دیگر با ۸ رده تخصصی و ۴۰ گروه و بکارگیری بدنه جامعه مهندسی و شرکت های خصوصی در مسیر عمران، آبادانی و سازندگی کشور مجاهدت و تلاش می کند.
وی گفت: در شرایطی که دشمن توان و تمرکز خود را بر تحریم اقتصادی گذاشته است ما اجرای ۲۵۵ پروژه بزرگ فعال را در کشور دنبال می‌کنیم.
 محمد تکمیل دو هزار و ۱۶۰ پروژه مهم کشور را از دستاوردهای قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) برشمرد و اظهار کرد: ما امروز در صنعت بنزین کشور نه تنها تحریم ها را بی اثر کرده ایم، بلکه با اجرای پالایشگاه میعانات گازی خلیج فارس به صادر کننده بنزین مبدل شده ایم.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) اجرای ۶ فاز پارس جنوبی و تامین ۲۰ درصد تولید گاز شیرین کشور، ۴۰ درصد پروژه های آزادراهی، ۴۸ درصد پروژه های مترو و  ۲۸ درصد پروژه های راه آهن را از دستاوردهای قرارگاه عنوان کرد که با بکارگیری ظرفیت‌های بخش خصوصی و پیمانکاران صورت گرفته است.
وی یادآورشد: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) همراه با اجرای پروژه‌های عمرانی و ملی بیش از ۱۰۰ هزار پروژه محرومیت‌زدایی را در نقاط محروم و کم برخوردار کشوردر راستای کمک به هموطنان عزیز اجرا کرده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =