۹ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۲۶
کد خبرنگار: 993
کد خبر: 83498255
۰ نفر

برچسب‌ها

تشکل‌های دانشجویی مدیریت زندگی آینده را تمرین می‌کنند

بوشهر- ایرنا- دانشجویان تازه وارد به دانشگاه‌ها باید زیست اجتماعی، مدیریت زندگی آینده و مدارا کردن را در قالب تشکل‌های دانشجویی آموزش ببینند و تمرین کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر روز سه‌شنبه در آئین استقبال از دانشجویان نو ورود دانشگاه خلیج‌فارس بوشهر افزود: دانشجویان جدید همدیگر را به رسمیت بشناسند و مانند بعضی از تشکل‌های نسل‌های گذشته نباشند که نمی توانستند با وجود همه تلاش‌ها یک ویژه برنامه مشترک برای هفته دفاع مقدس و یا دهه‌فجر تدارک ببینند.

مجید خورشیدی افزود: تمرین مدارا و زیست اجتماعی مشترک لازمه جامعه و یکی از ویژگی‌های دوران دانشجویی درکنار علم‌آموزی‌ مدارا، بردباری و تمرین زندگی است و با این تجربه آنها به مدیرانی موفق که بتوانند جامعه و آینده را بسازند، تبدیل می‌شوند.

وی خطاب به دانشجویان نو ورود دانشگاه خلیج فارس بوشهر اظهارداشت: پذیرش دیگران را بیاموزید و آنها را به رسمیت بشناسید و با توجه به اینکه هر چیزی که در زندگی پس از دانشجویی در انتظار شماست امروز آن را تجربه و تمرین می کنید، سعی شود دوران تمرین خود را به نحوی طی کنید که تجربه‌های گرانقدری برای شما باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر بیان کرد: با توجه به اینکه دانشجو منبع امید به آینده است، از هر کسی که سعی می‌کند نسل امروز را مایوس کند، فاصله بگیرید.

خورشیدی با بیان اینکه همه انسان‌های موفق جامعه ازاین مسیر عبور کردند، گفت: ما به همان اندازه وقت داریم که مفاخر علمی و ادبی ما زمان داشتند و اگر از فرصت‌ها بخوبی استفاده شود می‌توان به آن مرحله رسید.

 خورشیدی اضافه کرد: دوران دانشجویی زمان بلند پروازی است و باید از این حس برای ایجاد خلاقیت استفاده کرد و با آن آینده خود و کشور را ساخت.

وی تاکید کرد: دانشجویان به عنوان قشر مرجع جامعه به شمار می‌روند و هر کنش آنها در وجود دیگران تبدیل به الگو می‌شود برهمین اساس سعی کنید الگوهای مناسبی برای جامعه باشید.

خورشیدی با اشاره به یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: با امید به آینده و حضور هر چه بیشتر جمعیت دانشجویی همانگونه که مرجع هستید بتوانید خود و جامعه پیرامونی را با عملتان برای شرکت در انتخاباتی آگاهانه تشویق و ترغیب کنید.

۶۰۴۷/۶۰۴۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =