تیم‌های راه یافته به دور دوم لیگ فوتبال نوجوانان کرمان مشخص شدند

کرمان - ایرنا - پس از اتمام دور نخست و مرحله گروهی مسابقات فوتبال نوجوانان زیر ۱۶ سال استان کرمان، تیم‌های راه یافته به دور دوم این مسابقات مشخص شدند.

به گزارش ایرنا، رئیس کمیته اطلاع‌رسانی و روابط عمومی هیات فوتبال استان کرمان روز دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت: تیم‌های کورش کرمان، امیران کرمان، امیران کلانتر زرند، شهرداری نجف شهر، شقایق شهربابک، ذغالشویی زرند، عبدالرشیدی کرمان و شاهین کرمان به این مرحله راه یافته‌اند. رقابت‌های دور رفت این مرحله از یازدهم مهرماه با برگزاری چهار دیدار برگزار می‌شود. دور برگشت هم یک هفته بعد برگزار می‌شود.

عرفان امیرخسروی اظهار داشت: مسابقات فوتبال نوجوانان زیر ۱۶ سال استان کرمان در چهار گروه و با شرکت شانزده تیم از ۲۳شهریور آغاز شد. در گروه 'الف' این رقابت‌ها تیم‌های تکنیک کرمان، امیران کرمان، عبدالرشیدی کرمان و کرمان جوان حضور داشتند و مسابقات این گروه نیز به میزبانی شهر کرمان در ورزشگاه سلیمی‌کیا برگزار شد.

وی افزود: در گروه 'ب' نیز تیم‌های آبی‌پوشان سیرجان، شهرداری نجف‌شهر، شقایق شهربابک و دانش آموختگان عنبرآباد به میزبانی شهرستان شهربابک حاضر بودند.

امیرخسروی ادامه داد: مسابقات گروه 'ج' نیز به میزبانی شهر کرمان برگزار شد که تیم‌های کورش، شاهین کرمان، سرخابی کرمان و شهید ترکزاده در این گروه حضور داشتند.

وی بیان کرد: در گروه 'د' هم تیم‌های سرخابی‌های بم، شهاب شهربابک، ذغالشویی زرند و امیران کلانتر زرند بودند که مسابقات این گروه نیز به میزبانی شهرستان زرند برگزار شد که در نهایت از هر گروه، ۲ تیم به دور بعد صعود کرد.

مسابقات فوتبال لیگ برتر فوتبال کرمان آغاز می‌شود
وی همچنین گفت: مسابقات فوتبال لیگ برتر فوتبال استان کرمان با نام مقدس شهدای عرصه نظم و امنیت آغاز می‌شود.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی و روابط عمومی هیات فوتبال استان کرمان تصریح کرد: این مسابقات در یک گروه و با شرکت ۱۲ از ۱۱ مهر ماه شروع می‌شود.

وی افزود: سال گذشته این مسابقات در دو گروه برگزار می‌شد که با توجه به تصمیم هیئت فوتبال استان قرار شد این مسابقات با شرکت ۱۲ تیم در یک گروه برگزار شود.

امیرخسروی ادامه داد: فصل پیش شهرداری منوجان قهرمان این مسابقات شد که در حال حاضر در مرحله اول  لیگ دسته سه کشور حضور دارد و شهرداری ریگان هم نایب قهرمان شد که جواز حضور در رقابت‌های جام حذفی کشور را دریافت کرد.

وی تاکید کرد: امسال هم مانند پارسال برنامه‌ریزی شده که این مسابقات در بهترین حال برگزار شود.

۷۴۲۰/ ۵۰۵۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =