۸ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۴۶
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 83497834
۰ نفر

برچسب‌ها

ستاره مُرده‌ای که ۶ میلیون یورو را برای باشگاه فرانسوی زنده کرد

تهران- ایرنا- کمیته تعیین وضعیت فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) به باشگاه کادریف سیتی اعلام کرد که باید مبلغ ۶ میلیون یورو بابت بازیکن فقید خریداری شده از باشگاه نانتس، به این تیم فرانسوی پرداخت کند.

«امیلیانو سالا» زمانی که در ماه ژانویه با باشگاه کاردیف‌سیتی به توافق رسید و قرارداد امضا کرد، به گرانقیمت‌ترین خرید تاریخ این باشگاه انگلیسی تبدیل شد.

اما سالا پیش از اینکه برای نخستین بار پیراهن تیم جدیدش را بر تن کند، در مسیر پرواز از فرانسه به ولز دچار سانحه هوایی شد و جان خود را از دست داد.

کاردیف مدعی بود که ۱۸ میلیون دلار توافق شده با نانتس از لحاظ حقوقی الزام‌آور نبوده چرا که شروط مندرج در قرارداد توسط باشگاه فرانسوی برآورده نشده است.

با این حال، کمیته تعیین وضعیت فیفا با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که باشگاه کاردیف سیتی باید به عنوان قسط اول مندرج در قرارداد، مبلغ ۶ میلیون یورو به نانتس پرداخت کند.

رقم کلی و دقیقی که باشگاه کاردیف‌سیتی باید بنا بر حکم فیفا و به طور اقساطی به نانتس پرداخت کند، اعلام نشده و علاوه بر این، هیچکدام از این ۲ باشگاه تمایل خود را برای اعتراض به این حکم اعلام نکرده‌اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha