چهار عنوان کتاب با موضوع دفاع مقدس در یاسوج رونمایی شد

یاسوج- ایرنا- چهار عنوان کتاب با موضوع دفاع مقدس امروز دوشنبه و در آیینی در شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد رونمایی شد.

به گزارش ایرنا، جمعی از خانواده شهدا، جامعه ایثارگری، فرماندهان، رزمندگان و مسئولان اجرایی کهگیلویه و بویراحمد در این آیین حضور داشتند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد در این آیین، گفت: اسامی این چهار عنوان کتاب شامل «چشمانت خاطره است»، «رهاورد نور»، «بسیج و دفاع» و «خرمای تلخ» است.

سرهنگ امیرعباس آسمند اظهار داشت: این چهار عنوان کتاب از سوی اداره ‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌ های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد تولید، چاپ و منتشر شده است.

وی افزود: امسال تولید، چاپ و انتشار ۶۰ عنوان کتاب با موضوع دفاع مقدس در دستور کار اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد قرار گرفته است.

سرهنگ آسمند بیان کرد: این ۶۰ عنوان کتاب شامل زندگینامه و خاطرات شهدا و رزمندگان، فیلمنامه، نمایش‌ نامه و کتاب شعر و کودک است.

وی عنوان کرد: یکی از اصلی ترین و مهمترین رسالت ‌های اداره ‌کل حفظ آثار و نشر ارزش ‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد تولید، چاپ و انتشار کتاب با موضوع دفاع مقدس است.

سرهنگ آسمند ابراز داشت: هدف از این اقدام ترویج هر چه بیشتر فرهنگ ایثار، شهادت، جهاد و مقاومت در کهگیلویه و بویراحمد و صیانت از خاطرات و زندگینامه شهدا و رزمندگان استان در دوران دفاع مقدس خواهد بود.

کهگیلویه و بویراحمد در دوران هشت سال دفاع مقدس یک هزار و ۸۸۰ شهید، ۳۱۷ آزاده و افزون بر ۹ هزار جانباز تقدیم نظام و انقلاب کرد.

۷۵۳۵/۱۶۶۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =