ماشین‌سازی در وقت اضافه مغلوب پرسپولیس شد

تبریز- ایرنا- تیم فوتبال ماشین‌سازی در اولین بازی خود از مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی مقابل مهمانش تیم پرسپولیس یک بر صفر مغلوب شد.

به گزارش ایرنا، دیدار تیم های ماشین سازی تبریز و پرسپولیس تهران عصر دوشنبه از ساعت ۱۵ با حضور نزدیک به ۲ هزار و ۵۰۰ تماشاگر در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز برگزار شد که در نهایت این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود تیم پرسپولیس خاتمه یافت. 

نیمه اول این دیدار در حالی سپری شد که هر دو تیم پایاپای در دقایقی مالک توپ و میدان بوده و چندین موقعیت گل، روی دروازه یکدیگر خلق کردند، اما این نیمه را با نتیجه بدون گل به رختکن رفتند. 

در ادامه بازی توپ بیشتر در میانه میدان به گردش می آمد تا در دقیقه ۵۷ خوزه جونیور، بازیکن پرسپولیس، داخل محوطه هجده قدم به سمت دروازه لک، شوت کرد که دروازه بان ماشین سازی آن را دفع کرد.

دقیقه ۶۳ بازی، بابک مرادی از تیم ماشین سازی حرکتی را از وسط میدان به سمت دروازه بیرانوند ترتیب داد که با حضور دو بازیکن تیم پرسپولیس نتوانست به ثمر برساند.

دقیقه ۷۶ حامد لک ضربه مستقیم بشار رسن را از کنج دروازه به بیرون کشید.

داور بازی دقیقه ۸۱ به سود پرسپولیس پنالتی گرفت که بعد از وقفه ۱۰ دقیقه ای بازی به دلیل اعتراض ماشین سازان، علی علیپور پشت ضربه ایستاد، اما حامد لک توانست این پنالتی را نیز دفع کند؛ اما این پایان کار نبود و وحید امیری دقیقه ۹۰+۱۰ تک گل بازی را برای تیم تهرانی به ثمر رساند.

تیم سبزقباهای تبریز در این دیدار با ترکیب حامد لک، محمد مسلمی پور، احمدرضا زنده روح، سامان نریمان جهان، شاهین ثاقبی(عزیز معبودی)، بابک مرادی، شاهین توکلی، علی آل کثیر، محمد سهراب نژاد، سید محمد خرم الحسینی(محمد قادری) و ادواردو دوسانتوس وارد زمین شدند.

همچنین علیرضا بیرانوند، مهدی شیری، محمد نادری(محمد انصاری)، شجاع خلیل‌زاده، محمدحسین کنعانی‌زادگان، محسن ربیع‌خواه، بشار رسن، مهدی ترابی، وحید امیری، مهدی عبدی(علی علیپور) و جونیور براندائو(احمد نورالهی) برای تیم پرسپولیس به میدان رفتند.

به گزارش ایرنا، در طول بازی محسن ربیع خواه دقیقه ۷۱، محمد انصاری دقیقه۹۰+۸ از تیم پرسپولیس، داوود فعال مربی تیم ماشین کارت زرد گرفتند و بشتایم، مربی و رسول خطیبی سرمربی تیم ماشین سازی نیز از بازی اخراج شدند.

قضاوت این دیدار را کوپال ناظمی به عنوان داور وسط، محمد رضا ابوالفضلی و سعید علی‌نژادیان کمک اول و دوم، مرتضی منصوریان داور چهارم و حیدر شکور به عنوان ناظر داوری بر عهده داشتند.

تیم ماشین سازی با شکست یک بر صفر مقابل پرسپولیس از مسابقات جام حذفی خذف شد. 

۹۸۵۳/۵۱۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =