۸ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۲۰
کد خبرنگار: 2485
کد خبر: 83497588
۰ نفر

برچسب‌ها

نشست مشترک دیوان محاسبات و مجلس درباره خودروسازان برگزار شد

تهران- ایرنا- نشست مشترک معاونت حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه و معاونت فنی و حسابرسی امور اقتصادی و زیربنایی دیوان محاسبات کشور با اعضاء هیأت تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی پیرامون شرکت‌های خودروسازی سایپا و ایران خودرو در دیوان محاسبات کشور برگزار شد.

به گزارش روز دوشنبه اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل،  نشست مشترک معاونت حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه و معاونت فنی و حسابرسی امور اقتصادی و زیر بنایی دیوان محاسبات کشور با اعضاء هیأت تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی چهارشنبه هفته گذشته در دیوان محاسبات کشور برگزار شد.

بیت عفری معاون فنی و حسابرسی امور اقتصادی و زیربنایی دیوان محاسبات در این نشست گزارشی از روند تشکیل تیمی از خبره‌ترین حسابرسان دیوان در راستای تحقیق و تفحص از شرکت‌های خودروساز ارائه کرده و در این زمینه گفت: این تیم، تمام تلاش خود را در حداقل زمان ممکن و با سرعت بالا انجام داده است و در این رابطه به اطلاعات مفیدی دست پیدا کرده است.

درخصوص ایران خودرو و سایپا به یافته‌های خوبی دست یافته‌ایم

وی در ادامه افزود: این تیم کارشناسی، ایران خودرو و سایپا را از همه جوانب مورد بررسی قرار داده و یافته‌های خوبی نیز جمع بندی شده است و آماده ارائه می‌باشد.

در ادامه نشست هر کدام از نمایندگان عضو هیات تحقیق و تفحص و معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه دیوان محاسبات به بیان نظرات خود در این زمینه پرداختند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =